התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

5 החומרים הטובים ביותר לניקוי לשנת 2019

פסח כבר ממש בפתח וזה הזמן להכיר כמה מחומרי הניקוי הטובים ביותר לניקוי לשנת 2019.

  1. אג‘קס לבנדר עם חומץ לניקוי רצפות – מדובר במוצר גאוני המשלב את אחד מחומרי הניקוי שכולנו מכירים, סוג של שיטה שעוברת בדורי דורות – חומץ. האג‘קס משלב בין ריח הלבנדר הנקי לפעולת הניקוי היעילה של החומץ ואין צורך בשטיפה או בשפשוף של הרצפה, כל הכתמים נעלמים בלי בעיה.
  2. סנו ספארק לניקוי כלים – אז אמנם לא מדובר במוצר ניקוי חדש אבל עדיין הספארק מוביל גם השנה ונחשב לנוזל ניקוי הכלים הטוב והיעיל ביותר. הוא מגיע במגוון של ריחות וצבעים ובאריזה חסכונית.
  3. HG שלישייה לחדר האמבט – למעשה מדובר בשלושה מוצרים שיהפכו את חדרי האמבטיה והשירותים שלכם לחדשים ממש. מסיר עובד וטחב, מסיר אבנית וקצף מסיר אבנית יעיל במיוחד. ניתן לעשות שימוש במוצרים על משטחי הקרמיקה, באסלות, האמבטיות והמקלחונים ולקבל תוצאת ניקוי יעילה במיוחד.
  4. סאסא פרקט – בבתים רבים בישראל יש רצפת פרקט. כידוע, בין אם מדובר בפרקט עץ מלא, פרקט דו שכבתי או פרקט למינציה, אסור שהמשטחים יבואו במגע עם מים. אחד המוצרים המובילים בניקיון פרקטים נקרא סאסא פרקט. כל מה שצריך לעשות הוא לשים מעט מהחומר על הסמרטוט ועם המגב לעבור בעדינות על רצפת הפרקט. ריח מצוין ותוצאת ניקוי מושלמת.
  5. מטאטא צפוף לניקוי שיערות, אבק וחול – כולנו מכירים את התחושה בכפות הרגליים של גרגירי חול, גם אחרי שהעברנו מטאטא ואפילו שואב. המוצר הזה פשוט יעשה את הרצפה שלכם הרבה יותר נקייה. מדובר במטאטא מיוחד מפלסטיק עם שיערות צפופות שאוסף ביעילות רבה את השיערות והחול מהרצפה.