התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

5 טיפים לניקיון חדר האמבטיה

פסח כבר מאחורינו, אבל את פעולת הניקיון לא זונחים. אחד החדרים החשובים בבית, זה שהניקיון שלו הוא מהחשובים זה חדר האמבטיה.

אמנם זה איננו החדר הראשון שקופץ בראשכם כשאתם חושבים על ניקיון הבית, אבל במחשבה שנייה תמצאו שאין ספק כי חדר האמבטיה הוא מעל הכל. אחד החדרים שלרוב לא רק אתם מבקרים בו ויותר מפעם ביום, אלא אפילו האורחים ואם תתבוננו בו שוב, זהו אחד החדרים שבכל זאת משקיעים מחשבה בצבע הקרמיקה שלו, בסידור, בארון האמבטיה, המראה ואפילו התאורה. בסופו של דבר, מי לא רוצה חדר אמבטיה כמו של החדר במלון

כולם מסכימים שחדר אמבטיה נקי ומזמין יוצר חוויה נעימה ומרעננת גם יחד. רוצים לשמור על חדר אמבטיה נקי, מטופח וריחני? הגעתם למקום הנכון. הכנו לכם 5 טיפים שיציגו לכם איך מנקים את חדר האמבטיה ואיך שומרים על הניקיון ויוצרים אווירה של בית מלון.

סדר קודם לכל

כשאנחנו ניגשים לנקות את חדר האמבטיה, רצוי שלפני הכל נקפיד על הסדר. על מנת להקל על הסדר כדאי להיעזר באביזרים אותם ניתן למצוא בחנות כלי עבודה וביניהם למשל:

מדפי תבלינים אותם ניתן לתלות על הקיר בצד הכיור או מעל לברז האמבטיה. מדפי התבלינים מאפשרים לסדר בהם את השמפו, המרכך, הסבון, מברשת שיער, סכין גילוח ועוד.

מתקן לתליית מעילים יכול לשמש פתרון מעולה לתליית מגבות ולהחליף את המקלות שתופסות יותר מקום. מומלץ גם להניח סלסלה ייעודית בה יונחו המגבות המשומשות.

פעם בשבוע באופן קבוע

מומלץ לקבוע לעצמכם יום קבוע בשבוע שבו תנקו את חדר האמבטיה באופן יסודי יותר משאר השבוע. השילוב של האדים של המים החמים עם שאריות הסבון ומרכך  השיער הכל אלו יחד עלול לגרום להיווצרות של טחב שהוא גם לא כל כך אסתטי לעין, אבל גם ממש לא בריא לאדם. לכן ניקוי תדיר לפחות פעם בשבוע יעזור לכם לשמור על חדר אמבטיה נקי תמיד.

סודה לשתייה, חומץ ורק בלי חול

רוצים שהאמבטיה תבריק? קחו 2 כפות אבקת סודה לשתייה, תמהלו בכוס מים וטבלו בתמיסה את כרית הניקוי. שפשפו בעדינות את הכלים הסניטרים, הברזים, הקרמיקה ואפילו את ווילון האמבטיה ולאחר מכן שטפו הכל. האמבטיה שלכם תראה נוצצת וחדשה.

הצטברה לכם אבנית? חומץ יעזור לכם להיפטר ממנה. על מנת להיפטר מסימנים אלה, מומלץ למהול חומץ ומים ביחס של 1:4 לטבול את כרית הניקוי בתמיסה ולשפשף במקומות שהצטברה בהם אבנית.

ואם אתם בוחרים לנקות בחומרי ניקוי מוכנים, הקפידו ללבוש כפפות חד פעמיות שניתן להשיג גם בחנות כלי עבודה, ובכל מקרה הקפידו לרכוש חומרי ניקוי שלא מכילים חול. היום יש לא מעט חומרי ניקוי המכילים חול והחול עלול לפגוע בברק הטבעי של האמבטיה.