התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ספת הבד שלנו נקרעה – האם ניתן לתפור אותה ?

ספה היא ללא כל ספק בין הרהיטים הכי שימושיים בבית שלנו. יחד עם זאת, לפעמים נראה שרק לא מזמן רכשנו את הסלון החדש והוא כבר נראה כמו סלון ישן.

 

בנוסף, בעיקר בספות בד, יש סיכוי שהספה תיקרע בשלב כזה או אחר, בין אם מדובר בבלאי טבעי ובין אם כתוצאה מזה שהכלב או החתול סרטו את הספה וקרעו אותה. אז כן בהחלט בחלק מהפעמים, ניתן לתפור את הספה ולא תמיד צריך לבצע ריפוד מחדש שלה. יחד עם זאת, במידה ומדובר בתיקון רציני, הרבה פעמים עדיף פשוט לרפד את הספה מחדש. המחיר ייקבע כמובן לפי מורכבות התיקון.

 

 

בשלב הראשון עלינו לבחור רפד מקצועי שיגיע לבית שלנו ויבחן את כמה התיקון מורכב. במידה ואתם נתקלים בבעל מקצוע ששואל אתכם יותר מדי שאלות בטלפון, תבינו עם מי יש לכם עסק. אי אפשר לתקן ספה מרחוק ולכן זה מחייב היסתכלות מקצועית. לפעמים, הספה נמצאת במצב לא טוב ולכן נדרש חידוש גם של הרגליים או הגב של הספה. הרפד יגיע עם מגוון של דוגמאות לבדים ולכן עליכם יהיה לבחור מבין האופציות הקיימות.

 

 

איך בוחרים?

שני הדברים הכי חשובים בתיקון ספת בד הם צבע הספה כלומר הגוון של הבד וסוג הבד. הבדים בספות מהסוג הזה מתחלקים לבדים סינטטיים ובדים טבעיים. בשונה מבדים טבעיים אשר מתלכלכים יחסית בקלות וזקוקים לתחזוקה אינטנסיבית, בדים סינטטיים פחות מתלכלכים. במידה ויש לכם בבית ילדים קטנים וחיות מחמד, עדיף ללכת על ספה בגוון כהה יותר בבד סינטטי. כמובן שזה בדיוק המקום של הרפד לסייע לכם בתהליך הבחירה.