התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

חברת ניקיון לבית שלכם

בחירת חברת ניקיון לבית שלכם עשויה להיות מבלבלת, בעיקר עקב העובדה שלמרות הצורך שלכם בעזרה בכל הנוגע למטלות הבית וניקיונו, עדיין קיים חשש מהכנסת זרים אל מעונכם הפרטי. רבים נרתעים מעבודה אל מול חברות ניקיון, בעיקר בשל החשש מהלא מוכר, וזאת למרות שהיתרונות של חברת ניקיון על פני עבודה עם עובד/ת ניקיון באופן פרטי היא מסועפת ומסוכנת יותר.

העסקת עובד/ת ניקיון באופן פרטי מחייבת תשלום בביטוח לאומי, רצוי להוסיף גם ביטוח תאונות אישיות פרטי, יש לדאוג לזכויות, ימי מחלה, ימי חופשה, פנסיה ועוד הוצאות המייקרות את ההעסקה ומצריכות הבנה של מעסיק למי שבסך הכול ביקש עזרה במשק הבית. העסקה של חברת ניקיון פותרת אתכם מכל הללו, שכן החברה היא המעסיק הישיר של עובדי הניקיון ואתם בסך הכול שוכרים את שירותיה, בעוד שכל האחריות כלפי העובדים היא של החברה. כיצד אם כן בוחרים בחברת ניקיון? להלן מספר עצות לבחירה נבונה:

  • התאמת החברה לצרכים האישיים- יש מי שמבקשים להזמין חברת ניקיון בכניסה לבית חדש, סוג ניקיון המצריך התמודדות עם חומרי בניה וכדומה, יש מי שזקוקים לעזרה לאחר שיפוץ, אחרים מזמינים שירותי חברה לפני חגים גדולים וישנם כאלה המבקשים סיוע שבועי שוטף. לא כל החברות נוהגות לספק את כל סוגי השירותים, וכדאי לשאול ולברר לפני מה תחום ההתמחות שהחברה מציעה.
  • העסקת עובדים באופן חוקי והוגן- כאמור, עבודה אל מול חברת ניקיון נועדה בין היתר למנוע בעיות בהעסקה ישירה ויצירת יחסי עובד-מעביד עם עוזר/ת פרטי/ת. אינכם רוצים לעבוד עם חברה המעסיקה עובדים שלא כחוק, אינה משלמת בצורה הוגנת או פוגעת בתנאי העסקתם. לא ברמה החוקית ולא ברמה המוסרית.
  • המלצות- כמו בכל תחום אין סינון חכם יותר מאשר המלצות ממקור ראשון. יש להתייעץ עם בני משפחה וחברים, לשאול בקבוצות מקומיות ברשתות החברתיות ולקבל המלצות על חברות ממי שכבר זכה להכיר את שירותיהן, לחיוב או לשלילה.
  • גודל החברה- לחברות גדולות יש יותר סיכוי לתת מענה הולם במקרה של תקלות, להיות ערוכות לשינויים ולספק מענה חלופי במקרה הצורך.
  • חומרים ומכשור- יש לוודא כי החברה עובדת עם עומרים איכותיים, לא רעילים ואינם מזיקים לסביבה. היה ובבית ישנם שטיחים, וילונות, רצפת פרקט או כל דבר יוצא דופן יש לוודא לפני שהחברה תדע לטפל בכל הפריטים בצורה מקצועית ומבלי לגרום נזק. ישנן חברות המציעות מכשור מתקדם כגון מכשירי קיטור- דבר המהווה יתרון בפני עצמו.