התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

תיקון ספות

אם תאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן – תיקון ספות מקצועי

מסיבות רבות, ביניהם בלאי שנוצר עם השנים, ספות מתקלקלות ודורשות תיקון. אם אתם מעוניינים בספה שלכם, כפי שהייתה בתחילה, שירות של תיקון ספות יעשה לכם את העבודה.fix sofa

ספה קרועה, דהויה, או שבורה, היא ספה שלכאורה צריך לוותר עליה. רבים טועים לחשוב כי מה שנותר הוא לזרוק את הספה השבורה שלהם ולהוציא סכום כסף נכבד על סט ספות חדש. אך לא כך הדבר, חברתנו "קלין- ספות", מספקת שירותי תיקון לספות שזקוקות לכך ומחזירה להם את צורתם המקורית באיכות משתלמת.

תיקון ספות- מה חשוב?

ספה, איכותית ככל שתהיה, עלולה להיהרס מסיבות שונות- ישיבה לא נכונה, ילדים שקופצים עליה ללא רחמים או בלאי שגרם לבד להיקרע. כל אלו לא מרפים מאיתנו ללכת ולתקן את הספה, כך שתחזור להיות מי שהכרנו. על מנת לתקן אותה כראוי, יש צורך במומחים מהשורה הראשונה, אשר יוכלו לזהות את הבעיה, לתקן אותה באופן הטוב ביותר ומבלי שתחזור במהרה למצבה המקולקל. שירות איכותי דורש מיומנות וניסיון בתחום, חברה שמחזיקה בכלים חדשניים. וכמובן- חברה שתוכל לספק שירותי תיקון לכל סוגי הספות, ספות עור ובד לכל סוגיהם וצורותיהם.

סוגי הספות השונות

כמו בכל תחום, ספות עשויות ממגוון של סוגים וסגנונות, החל מהריפוד העוטף אותה ועד לצורתה הגיאומטרית. עם השנים נבנו ספות במגוון צורות- עגלגלות או חדות, ארוכות וקצרות, שמנות ורזות, גבוהות ונמוכות, יוקרתיות וקלאסיות ועוד ועוד.. כמו כן, הספה יכולה להיות עשוית עור, לסוגיו השונים, וכן בד בצבעים ובמרקמים שונים. כל אלו יוצרים הבדלים רבים בין כל ספה וספה. שלא לדבר על מבניה הפנימי של כל אחת ואחת מהן. בבואכם לתקן את הספה, אם אתם חוששים שבעל המקצוע לא יכיר את המיוחדות של הספה שלכם, אנו מזמינים אתכם לבוא אלינו- אנו נציע לכם שירות הולם. חברתנו "קלין ספות" קיימת שנים רבות וצברה את הידע והמיומנות הנדרשים עבור תיקון של כל סוגי ספה שונים. אנו מאבחנים את הבעיה ומספקים לה מענה שיחזיק מעמד לטווח הארוך.

"קלין ספות"- מה שכחנו לספר לכם עלינו?

המומחים שלנו ב"קלין ספות" צברו ידע וניסיון ויוצרים מקצועיות ומיומנות רבת שנים. אל לכם לחפש חברה שמומחית לסוג הספה הספציפי שלכם, אנו מתעסקים עם כל סוגי הספות במקצועיות רבה. הצוות שלנו מטפל בזהירות רבה בכל ספה מקולקלת על מנת ליצור את התיקון המדויק לישיבה בטוחה בסלון.