התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי ספות ברמת גן- להיעזר באיש מקצוע הנכון

כולנו נהנים להתפרקד על הספה בסופו של יום העבודה, להתרווח על הכורסא בשעות הפנאי או סתם כך לרבוץ בחוסר מעש וליהנות מנמנום קל של צהריים.

אז נכון שהספה או הכורסה הם מוצרים מבוקשים ומפנקים בכל סלון. אך מעבר לכיף שהספה מעניקה היא גם דורשת תחזוקה וטיפול. אם לא דואגים לספה היא לא תיראה יפה והיא גם לא תיתן מענה. כי ספה או כורסא עכורים או מלאי כתמים הם ממש לא מושכים אותנו להשתמש בהם.

בוחרים ספות

לפני שנדון בנושא של ניקוי ספות ברמת גן, נלמד איך לבחור ספה לבית ולסלון.

אז לפני הכול יש לבחור ספה בהתאם לאופי השימוש ובהתחשב בהרכב המשפחתי. ספה בבית עם ילדים היא ספה שנהרסת הרבה יותר מהר ואף סופגת כתמים רבים יותר. כי ילדים נהנים לקפוץ על הספות והם פחות מודעים לשמירה על הניקיון של הספה.

כך שמאכלים ילכלכו את הספה, משקאות ישקו אותה וכתמים שומניים יעטרו אותה. ברור שכל זה לא יעשה טוב עם הספה. על כן ההמלצה היא כבר בעת הבחירה בספה כי תהיה זו בחירה חכמה של ספה פרקטית שלא תבליט כל כתם וכל לכלוך. ספה פרקטית היא כזו שלא ‘תגלה’ לכול כל כתם וכל רבב שדבקו בה.

שומרים על הספות

מעבר לבחירה החכמה חשוב לדעת כי כל אחד יכול להעניק לספות אורך חיים ומראה נעים יותר. זה יקרה רק אם תדאגו לספות ולא תזניחו אותם. כלומר, אם מאכל כלשהו או משקה ילכלכו את הספה, תמהרו להסיר את הכתם, הרי שבכך תמנעו את החדירה של הכתם בתוך סיבי הריפוד. כך שיהיה קל יותר להעלים את הכתם.

מעבר לכך חשוב להצטייד בחומרי ניקוי ייעודיים אשר מתאימים לריפוד או לניקוי ספות. כך אפשר יהיה לטפל מיד בכל כתם שנוצר באמצעות חומרי ניקוי מתאימים ובכך להתגבר על כל סוג של כתם. החומרים מותאמים על פי רוב לסוגי האריגים ולחומרים השונים המרכיבים את הריפוד והם מסוגלים לגבור בהצלחה על הכתמים.

נעזרים באנשי מקצוע

חשוב לדעת כי ישנם אנשי מקצוע אשר כל ההתמחות שלהם היא למעשה ניקוי ספות והם אלו אשר ייטיבו לטפל בספה בצורה הכי מתאימה לסוג הספה, לאריג המרכיב את הריפוד כמו גם בהתחשב בסוגי הכתמים.

אנשי מקצוע המתמחים בניקוי ספות ייטיבו להסיר כל כתם וכל סוג של לכלוך מתוך ידע מקצועי, מומחיות וניסיון בתחום.