התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי ספות בד – טיפים של מומחים

יש לכם סלון ממש יפה שאתם מאד אוהבים, אתם מקפידים לשמור עליו, נזהרים שלא יתלכלך ובכל זאת, אין בית שזה לא קורה בו. הגשתם קפה לחבר טוב שבא לבקר ובשנייה של חוסר תשומת לב ותנועה לא נכונה נשפך הקפה על הספה. אולי זה הכלב שחזר מטיול בחוץ וקפץ על הספות בשמחה למרות שרגליו מלאות בוץ, ואולי הספות שלכם כבר לא חדשות, הן צברו אבק והזמן עשה את שלו?

אין יאוש בעולם וגם את ספות הבד ניתן לנקות ולהחזיר למצב כמו חדש. רוצים לדעת איך? הנה כמה טיפים של מומחים:

בכדי להימנע ממצבים שבהם אורח שפך בטעות קפה על הספה, הכלב השאיר שערות או גרוע מכך, טביעות כף רגל ואפילו אם אתם אוהבים לאכול ולשתות בסלון מול הטלוויזיה, כסו את הספות בכיסוי לספות. יש בשוק מגוון עשיר של דגמים ובדים. הכיסוי ניתן להסרה וכביסה בקלות.

לא כולם אוהבים את מראה הספות המכוסות בכיסוי ספו. אם גם אתם נמנים על אלה שלא אוהבים זאת, ספות הבד שלכם חשופות יותר להצטברות של כתמים המשתייכים לאחת משתי הקטגוריות: כתמי מים שנוצרים בדרך כלל ממשקאות שונים או כתמי שמן שנוצרים מאוכל ואפילו משומן הגוף לאורך זמן במקומות בהם יושבים קבוע.

איך להסיר כתמים לבד?

לפני שפונים אל חברת ניקיון מומלצת, אפשר לנסות לנקות לבד. על מנת להסיר את כתמי המים שנוצרו מומלץ למהול סבון כלים ומים, לטבול בד טריקו לבן (לא צבעוני שעלול להוריד צבע) לטפוח קלות על הכתם, לשפשף בעדינות ולחכות שיתייבש. במקרה של כתמים שומניים יש להשתמש בתמיסה של חומץ מהול במים. לוקחים חצי כוס חומץ ומערבבים עם ליטר מים, משפשפים את הכתם בעדינות עם מברשת רכה ונותנים למקום להתייבש. שימו לב כי לפני הפעולה כדאי לבדוק את עמידות הבד בפינה נסתרת שלו למניעת נזק גדול יותר.

ואם גם זה לא עזר?

אם ניסיתים להסיר לבד את הכתם וזה לא עזר, זה הזמן לפנות לעזרה ממקצוענים בתחום. יש בשוק עשרות חברות שמתמחות בניקוי ספות בד, אם בחרתם להיעזר בשירותי ניקיון חיצוניים מומלץ לפנות לחברת ניקיון וברור שעדיף לחברת ניקיון מומלצת, כזו שיש לה ניסיון, שיש לה מאגר לקוחות מומלצים וששמה דגש על הפרטים הקטנים, על השירות ועל התוצאה הסופית.

כבר פגשנו לא מעט אנשים שניסו לנקות לבד ולא הצליחו ואף הגדילו את הכתם, ואז פנו לחברת ניקיון זולה ללא ניסיון עשיר וחוו אכזבה. אחד הטיפים החשובים ביותר אם בחרתם לוותר על לנסות לנקות לבד וכן ללכת על חברת ניקיון שתעשה עבורכם את העבודה, זה להשקיע עוד כמה שקלים ולהיעזר בחברת ניקיון עם המלצות שבסופה של עבודה תשאיר לכם ספה כמו חדשה וחיוך גדול בלב ועל השפתיים.