התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי מיטות מתכווננות

מדוע חשוב לנקות מיטות מתכווננות וכיצד עושים זאת? חברת קלין ספות עונה לכל השאלות.

אדם ישן בממוצע בין 6-8 שעות בכל יום, וזה מלבד ימים מיוחדים כמו סופי שבוע או כאשר לא מרגישים טוב וישנים יותר. אם תחשבו על זה אנו מקדישים לשינה כשליש ביממה! לכן אין זה פלא שאנשים מוכנים להשקיע בקניית מיטות מתכווננות עם מזרנים אורתופדיים, שיאפשרו להם שינה נוחה, רגועה ורצופה. רגע, ומה לגבי ניקיון המיטה?

מיטות מתכווננות – למה חשוב לנקות?

כשאנחנו ישנים הגוף שלנו מפריש נוזלים כמו זיעה ורוק. בנוסף, לא כולם נכנסים למיטה לאחר מקלחת, לבושים בפיג’מה שהרגע יצאה ממכונת הכביסה, כך שאנו מעבירים גם חיידקים ופסולת שהצטברה על הבגדים, גם אם אלו אינם נראים לעין. אם אתם מאלו שאוהבים להתפנק במיטה עם כוס קפה, כריך או ארוחת בוקר, צריך לקחת בחשבון שפירורי האוכל ישאירו אחריהם סימנים וכך יקרה גם אם יישפך משקה.

המזרנים הקיימים כיום עשויים אמנם מבדי ריפוד שאמורים לנדף זיעה ולהיות מאווררים, אולם הם לא בלתי חדירים ועם הזמן הם סופגים לתוכם עוד ועוד ויכול להיווצר ריח לא נעים, עובש וכתמים. גם אם תקנו מגני מזרנים ותקפידו להרחיק דברים שיכולים ללכלך, עדיין צריך לקחת בחשבון את קרדית האבק שנגדה אין יותר מדי מה לעשות.

אז מה הפתרון? לנקות

איך מנקים מיטות מתכווננות? בזהירות רבה. בין אם מדובר במיטות מתכווננות חשמליות או ידניות, מנגנון ההגנה הוא עדין וחשוב לנקות את המיטה מבלי לגרום לו נזק. כמו כן, הניקיון צריך להיות מבוצע באמצעות חומרי ניקוי מתאימים למזרנים, שיוכלו לנקות בצורה יעילה את הכתמים והלכלוך מבלי לפגוע במזרן עצמו. כשאתם זקוקים לניקיון של מיטות מתכווננות, חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בניקיון ספות ומיטות.

ובמילים אחרות – חברת קלין ספות

חברת קלין ספות היא חברה המתמחה בניקוי ריפודים מעור ומבד בספות ומיטות. החברה מספקת את שירותיה בפריסה ארצית רחבה, ומחויבת למתן שירות אדיב ומקצועי לכלל לקוחותיה. ההתמקדות בניקיון בדי ריפוד מספות ומיטות מתכווננות הופך את צוות החברה למומחים בתחום ובעלי יכולת לתת מענה גם במקרים מורכבים. אנו משתמשים בחומרי ניקוי מיוחדים המונעים היווצרות של כתמים רבים על בדי המיטות וכך המזרנים מוגנים באמצעות חומר דוחה כתמים למשך כשנה.

מה אנחנו ממליצים?

ההמלצה הראשונה שלנו היא להזמין שירות ניקוי מיטות מתכווננות לפחות פעם או פעמיים בשנה. בכל זאת מדובר בבריאות שלכם ובאיכות השינה שתזכו לה מדי לילה.

ההמלצה השנייה היא לא לחכות יותר מדי זמן לפני שאתם פונים אלינו. הניקיון יהיה יעיל יותר כאשר מדובר בכתמים טריים ולעומת זאת לא תמיד ניתן להסיר כתמים ישנים. לכן, אל תדחו את שיחת הטלפון וצרו קשר עוד היום, כדי שנוכל לתאם מולכם את מועד ההגעה.