התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי הבית שהילדים בבית בהסגר

משבר הקורונה הציב בפנינו אתגרים מורכבים וחדשים שלא ידענו בתקופה המודרנית, העולם מסתגר בתוך עצמו, הכלכלה מתרסקת ומאות מיליוני אנשים ברחבי העולם נמצאים במצב הישרדות אמיתי.

אבל הקורונה זימנה לנו אתגר נוסף, כזה שגורם ללא מעט הורים כאב ראש רציני ולא מעט עצבים, אתגר זה הוא הימצאות הילדים בבית במשך כל שעות היום 24/7 ועם הקושי הזה לכו תנקו את הבית ותשמרו על הניקיון לאורך זמן…

ניקוי הבית שהילדים בהסגר

אז כאמור זהו אתגר ממש לא פשוט לנקות את הבית שהילדים מתרוצצים לך בין הרגליים אבל האתגר הופך אפילו ליותר קשה כאשר רוצים לשמר את המצב של הבית הנקי למשך מספר ימים ולא לחזור על אותה פעולה כל יום ביומו, אז מה עושים ואיך?

ניקוי של הבית בזמן שהילדים נמצאים בו – יש שני פתרונות למצב זה, האחד (וזה במידה שהילדים שלכם בוגרים יחסית בגילם) היא לשלב את הילדים בתהליך הניקוי והסדר ככה שהם יהיו מופעלים ויעזרו במקום להפריע. הפתרון השני הוא להעסיק אותם באמצעות תכנית טלוויזיה שהם ממש אוהבים או משחק מחשב שאתם מתירים להם פעם ב לשחק בו… ככה תשיגו את הזמן הדרוש לניקוי בלי שיתרוצצו לכם בין הרגליים.

שמירה על המצב הקיים של בית נקי – אז לאף אחד מאיתנו לא באמת מתחשק לעבוד ולנקות ואז אחרי יום לחזור על פעולה זו שוב רק בגלל שהכל חזר לקדמותו, דרך טובה לשמור על הניקיון היא לגרום לילדים לסדר ולנקות את הלכלוך והבלגאן, ככה הם יירתעו מללכלך מלכתחילה כיוון והם יכירו בהשלכות של זה בצורת ניקוי הלכלוך וסדר בבלגאן בעצמם ולא על ידי אחרים.