התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

מסגרת הספה נשברה, האם אפשר לתקן?

הספה בסלון נועדה כמובן שיישבו עליה אבל יש מקרים בהם זה לא ממש ככה. קיימים שני מצבים עיקריים בהם מסגרת הספה כלומר השלד שלה יכולים להישבר. האחד, הוא כאשר הילדים שלנו קופצים ומשתוללים על הספה. השני, הוא כאשר מופעל משקל גדול מדי שהספה כבר לא עומדת בו. השבר של המסגרת כמובן מחייב אותנו לעשות מעשה ושוב, יש כאן שתי אפשרויות שעומדות בפנינו. האחת היא להחליף את הספה כולה והשניה היא לבצע תיקון של הספה.

 

אז במקרים שבהם השבר הוא גם תוספת לזה שהספה מאוד ישנה, שהצבע כבר דהה או שפשוט כבר לא נעים לשבת עליה, כמובן ששווה לשקול. החלפה של הספה הישנה באחרת. לעומת זאת, אם הבד או העור עדין במצב מצוין, אם אתם אוהבים את הספה שלכם וממש לא רוצים להחליפה באחרת, בהחלט ניתן לבצע תיקון רק של המסגרת. מדובר בתיקון מאוד פופולארי. הרי מדובר בתיקון שלא דורש בכלל פגיעה בריפוד. אין כאן קרע של הריפוד או משהו כזה ולכן בקלות יחסית ניתן להחזיר את הספה למצב הקודם שלה רק עם החלפה של המסגרת עצמה. בנוסף, ניתן לבצע כל מיני חיזוקים כאלה ואחרים במסגרת של הספה, כדי שזה לא יקרה שוב.

 

דגשים חשובים בתיקון ספות

  1. בחרו ברפד או בעל מקצוע שמבין מה הוא עושה ויבצע עבורכם תיקון מקצועי
  2. חשוב לבצע התאמה של תיקון לפי סוג המסגרת וסוג הספה

 

דרך רשת האינטרנט ניתן לאתר רפדים ובעלי מקצוע המתמחים בתיקון ספות מכל הסוגים. כדאי להיעזר בהמלצות אמיתיות של גולשים או לחלופין לשאול מכרים ואנשים שאתם סומכים על הדעה שלהם. חשוב שבעל המקצוע יהיה זמין עבורכם ויספק לכם שירות איכותי ואמין.