התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

מכינים את ריהוט החוץ לקראת האביב

בתקופת האביב בו המזג אוויר נחשב אידיאלי, אין אחד שלא אוהב לנצל את הגינה שלו ולשבת בה. השמש מלטפת אותנו בדיוק כמו שאנחנו אוהבים והטמפרטורה אידיאלית לערוך אירוע בחצר, יום הולדת, ארוחת בוקר לחברים או סתם לשתות קפה אחרי הצהריים. זו העונה שעדיין לא חם מידי לעשות את כל האירועים הללו וכבר לא קר כפי שהיה בחורף. לכן, האביב זוהי התקופה הטובה ביותר להכין את ריהוט החוץ לקראת הקיץ.

מה זה אומר בעצם להכין את ריהוט הגינה?

וכן, רבים נוהגים לכסות את ריהוט החוץ שלהם בתקופת החורף, גם לאור העובדה שהם לא משתמשים בו יותר מידי ולא יושבים על הספות והכורסאות או אוכלים על השולחן אך בעיקר על מנת לשמור על ריהוט החוץ מפגעי מזג האוויר. החורף בארץ ידוע בתור תקופה הפכפכה שמעבר לכמויות הגשמים אליהם אנו רגילים, פוקדות את אזורנו גם סופות חול ואובך שעלולים לגרום נזק רב לריהוט החוץ.

הכנת ריהוט החוץ היא למעשה השמשה והכנה שלנו לקראת שימוש מחדש בעונת האביב והקיץ. ההכנה של הריהוט כוללת קודם כל נקיון שלו, היות וגם אם הרהיטים היו מכוסים הם עדיין צברו אבק ומעט חול שעלינו לנקות בטרם נחזור להשתמש בהם. צביעה מחדש של חלק מהרהיטים היא גם חלק מתהליך ההכנה היות וייתכן כי חלק מהרהיטים איבדו מהצבע שלהם במהלך השנה האחרונה, גם מעצם עמידתם בשמש בקיץ הקודם וגם לאחר שעמדו בגשם.

על מנת לשמור על הרהיטים במצב טוב ולמזער את נזקי הכנת הרהיטים לעונת האביב, חנויות רבות לממכר רהיטי חוץ מציעות גם רכישה של ברזנטים לכיסוי הריהוט לעונת החורף. מומלץ גם לכסות את הריהוט בתקופות ארוכות שבהם אנו לא משתמשים בהם בתקופת הקיץ כמו נסיעות ארוכות לחו”ל וכדומה.