התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

מה עושים בזמן הקורונה? מנקים!

נמצאים בחלת ואי אפשר לעזוב את הבית בגלל הקורונה? נצלו את הזמן ונקו את הבית, הגיעו הזיזו את המקרר, את מכונת הכביסה ואפילו תעשו חלונות ותריסים, כל מה שביום יום אין מספיק זמן בשבילו עכשיו זה הזמן המושלם.

ניקוי יסודי בחסות הקורונה

הקורונה נחתה על ישראל כמו רעם ביום בהיר, גרמה למאות אלפים לצאת לחלת ולכלל האוכלוסייה להסתגר בבתים עם אישור לשהייה של מקסימום 100 מטר מהבית, אז מה כל זה קשור לניקיון? קשור מאד והסיבות לכך הן:
• שימוש בניקיון כעיסוק מרפא – ידוע שאדם המייצר לעצמו עיסוקים ועניין פחות שוקע אל תוך מחשבות מדאיגות ומצב של דיכאון או חרדה, זמנים אלו במיוחד מייצרים המון מצבי חרד ודיכאון מהלא נודע, הטלוויזיה והאינטרנט עמוסים בידיעות מטרידות, מספר חולים ומספר מתים ומעט מאד תקווה… ועל כל זה יש איסור התרחקות מהבית למרחק העולה על 100 מטר, אז איך בדיוק מוצאים עיסוק? מנקים ומנקים כל יום חלק אחר בבית, פעם זה המקרר, המטבח, המזווה ואפילו החצר העיקר לחלק כל יום משימות אחרות של ניקיונות שיגרמו לכם לעיסוק שגורם גם ריפוי.
• ניצול הזמן הפנוי – הקורונה גרמה לעולם שאנו מכירים לעצור, לאנשים להסתגר בבתיהם והמון זמן פנוי שלא היה לנו קודם לכן, זמן זה ינוצל להפליא אם תנקו את המקומות והדברים בבית שביום יום אין לכם את הזמן לדוגמא: המקרר, החלונות ומאחורי מכונת הכביסה…
ומה אם יש ילדים בבית?
יש ילדים בבית? אדרבא הגיע זמן קצת להכניס אותם למטלות הבית, להפעיל אותם בצורה שונה מזו הם רגילים אליה ולהרחיק אותם אפילו אם רק לשעה מהטלוויזיה, המחשב והסלולר.