התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

חמשת התכשירים הכי יעילים לניקוי ספות

אנחנו יושבים עליה כל יום, מבלים עליה עם האנשים שהכי קרובים אלינו, צופים בטלויזיה, חלקנו אפילו מנשנשנים בישיבה. הספה שלנו. עור או בד, עם הזמן הספה נשחקת, צוברת לכלוך, אבק וכתמים. חמשת התכשירים הכי יעילים לניקוי ספות.

 

ניקוי ספות בד – PURATEX

מדובר באחד מחומרי הניקוי הכי יעילים שתפגשו. כזה שיחסוך מכם ניקוי הנעשה על ידי חברה חיצונית וידחה את המשימה לעוד כמה חודשים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשפריץ על הספה ולהבריש עם המברשת שמגיעה בקופסא על החומר שפיזרתם. אפשר לחזור על הפעולה כמה פעמים. כעת עוברים עם מטלית ספוגה במעט מים על כל הספה והנה לכם ספה יפה וחדשה.

 

ספוט רימובר

מדובר בחומר יעיל ומומלץ לניקוי ספות אותו ניתן לרכוש אונליין. החומר מתאים הן לספות בד והן לספות מעור. פשוט קוראים את ההוראות על האריזה ומנקים בכמה דקות.

 

חומץ לבן – פעול מעולה על כל סוגי הריפודים

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרטיב מטלית נקיה בחומץ לבן ולסחוט כמו שצריך. לאחר מכן תוכלו לעבור עם המטלית על כל סוגי הריפודים שאתם רוצים לנקות. אל דאגה, לאחר מספר ימים הריח נעלם.

 

נוזל לניקוי כלים להסרת כתמים שומנים

ערבבו מעט נוזל לניקוי כלים או אפילו שמפו עם מים בקערה נקיה. קחו את ספוג הפלא והסירו את הכתמים השמנוניים בתנועות סיבוביות. בעזרת מטלית הסירו את הקצף והסבון

 

חומר ייעודי לניקוי ספות

תוכלו לחפש ברשתות השיווק, קיימים מגוון רחב של חומרי ניקוי מהמותגים המובילים לנקוי ספות עור, זמש או בד. מומלץ לפני שמנסים לבדוק פינה קטנה על הספה או על בד אחר ורק אז לנסות.