התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

חומרי ניקוי וחיטוי בזמן הקורונה

ימי הקורונה הכניסו את רוב המשק למצב של השבתה וירידה חדה בהיקף המכירות, אבל לא את כל ענפי המשק חווים את המשבר ויש כאלו שדווקא פורחים ומשגשגים בתקופה קשה זו, בין הענפים היותר משגשגים ניתן למצוא את יצרניות חומרי הניקיון והחיטוי שעובדות במרץ כדי לענות על הדרישה הלא פרופורציונאלית של הציבור בישראל ובעולם בכלל לחומרי ניקוי וחיטוי בעקבות נגיף הקורונה.

למה דווקא יצרניות חומרי הניקוי?

בהיעדר תרופה או חיסון מהנגיף שמשתולל בחוץ משרדי הבריאות בכל רחבי העולם ממליצים על היגיינה גבוה, גם של הידיים, גם של הלבוש שלנו וגם של משטחים איתם אנו באים במגע כי מסתבר שנגיף הקורונה יכול לחיות על משטחים שונים מספר ימים ולהמשיך ולהדביק.

ממחקרים שבוצעו נמצא כי הנגיף מושמד יחסית בקלות על ידי סבון וחומרי חיטוי מבוססים אלכוהול, מה שגורם לאנשים לרכוש מוצרי היגיינה שונים לחיטוי הידיים ומשטחים שונים העלולים להוות גורם הדבקה.

חומרי ניקוי להיגיינת ידיים

אחת מהדרכים הכי נפוצות בהן הנגיף עובר מאדם לאדם היא על ידי הידיים שלנו, נגעתם במשטח עליו שכן הנגיף קודם לכן, לחצתם יד למישהו שחולה בקורונה ועוד לא יודע את זה ואחרי זה שמתם את היד בפה, באף או בעיניים ואתם נשאים חדשים של נגיף הקורונה, אז איך מונעים זאת?

על ידי ניקיון חיטוי של הידיים, בין אם זה אלכוג’ל, סבון ידיים (הכי יעיל) או חומרי חיטוי מיוחדים מבוססים אלכוהול באחוז גבוה.

חומרי ניקוי למשטחים

משטח יכול להיות כל חומר בו נגע אדם הנגוע בקורונה, זה יכול להיות ספסל ציבורי, ידית של עגלה בסופר ואפילו מוצרים שהגיעו לכם על ידי שליח עד לבית… גם הם יכולים להיות מזוהמים אם בתהליך האריזה והשליחה שלהם מישהו לא הקפיד על כללי היגיינה והוא בעצמו היה נשא של הנגיף.

כדי לחטא משטחים יש מגוון רחב של חומרי ניקוי מאקונומיקה ועד מטליות לחות הספוגות באלכוהול ומבטיחות השמדה של 99.9% מכלל החיידקים איתם המטלית באה במגע, רק שימו לב לכל מוצר הוראות שימוש.