התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

האם ריח של כלב יורד מספות בד?

הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם. יחד עם זאת, גם כאשר אנחנו לא מרשים לכלב שלנו לעלות על הספה למרות האהבה הגדולה שלנו אליו, הוא לא ממש שואל אותנו, בעיקר כאשר אנחנו לא נמצאים בבית. כלב ולא משנה כמה הוא נקי, מקולח ומטופח הוא עדין כלב ויש לו ריח של כלב. השאלה היא האם אפשר להסיר את הריח של הכלב מספת הבד שלנו. אז התשובה לכך היא בהחלט. כל מה שאתם צריכים לעשות זה אחת לכמה חודשים, לבצע ניקוי של הספה שלכם. יש שתי פתרונות:

 

  1. ניקוי עצמאי – תוכלו לרכוש את אחד מתכשירי הניקיון היעילים לניקוי ספות בד ולבצע ניקוי של הספה בעצמכם. בנוסף, יש כל מיני פתרונות יצירתיים כמו למשל חומץ לבן, אבקת כביסה עם מעט מים, ניקוי כלים עם מעט מים ועוד כל מיני ”תרופות סבתא“ שבעזרתן תוכלו לנקות את הכתמים שהכלב משאיר וגם להנות מריח של ספה נקיה וחדשה.
  2. ניקוי מקצועי – ניתן להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון המתמחה בניקוי ספות בד. לבעל המקצוע יש מכשיר מיוחד שבעצם מנקה את הספה ממש מהשכבות העמוקות של הבד. ניקוי זה מתבצע בעזרת מכונה מיוחדת וחומר להסרת ריחות וכתמים. תוך מספר שעות, הספה שלכם יכולה להיות ממש כמו חדשה.

 

טיפים לשמירה על הספה מפני הכלב

נסו לשים לכלב שלכם שמיכה נעימה על הספה עצמה ויש סיכוי גבוה שהוא יבחר לשבת ממש על השמיכה הזו ולא על הספה עצמה. אם אתם ממש לא רוצים שהכלב שלכם יעלה על הספה כשאתם לא נמצאים בבית, תוכלו להניח עליה משחק של הילדים, ספרים או כל דבר אחר שימנע ממנו לשבת עליה.