התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

איך מתקנים ספת עור קרועה?

כמה פעמים קרה לכם שיש לכם ספה שאתם ממש אוהבים ומחוברים אליה ויש לכם אותה המון שנים, אולי אפילו קיבלתם אותה בירושה מאמא ואבא או סבא וסבתא?. עם הזמן גיליתם שספה העור היפה מייצרת סדקים ואז זה פשוט מוביל לקרע.

 

אז האמת שיש פתרון מעולה וממש לא חייבים להיפטר מהספה האהובה שלכם. בין אם מדובר בכורסת טלויזיה מדהימה, ספה דו מושבית או תלת מושבית, ברוב המקרים ניתן לבצע תיקון לספת עור. אז יש כל מיני דרכים לתקן ספת עור. הדרך הראשונה היא באמצעות מדבקה מיוחדת אותה מייבאים מחו“ל. בשלב הראשון יהיה עלינו לנקות את הספה עם אלכוהול מכל השומן גוף והזיעה שהם בעצם גם יצרו את הקרע בספה.

 

לאחר מכן מוציאים את המדבקה עם פסי החיזוק. מדביקים על גבי הקרע ומהדקים היטב מכל הצדדים. לאחר מכן ניתן לצבוע את האזור שעליו הונחה המדבקה באותו צבע בדיוק של הספה עם צבע מיוחד לעור.

 

כמעט ולא אפשרי להבחין שהיה קרע. הדרך השנייה לתקן קרע בספת עור היא פשוט להחליף את הבד בבד חד. הרבה פעמים אפשר לבצע החלפה נקודתית ואין צורך להחליף את כל הבד אבל זה כבר ממש תלוי בסוג הקרע, בסוג הספה, בבד שלה ובגודל של הקרע. בכל מקרה, אם אתם רוצים להנות מתיקון מקצועי, מומלץ לבחור ברפד עור מקצועי שמבין ויודע בדיוק מה צריך לעשות. הרפד יגיע ישירות אליכם הביתה, יבחן את מצב הספה ויתן לכם את הפתרון הטוב ביותר בהתאם למצב הספה.