התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

איך לנקות את המחשב שלכם

מחשב נייח ביתי הפך להיות אחד מהמכשירים החשמליים הכי חשובים בבית, תושבי הבית לומדים עליו, עובדים עליו וגולשים עליו להנאתם.. אבל המחשב הביתי הוא גם מגנט לאבק זאת כיוון והוא יונק אוויר מפתחי האוורור בעזרת מאוורר חשמלי כדי לקרר את לוח האם, המעבד והספק שבעת העבודה מתחממים ועלולים להיהרס אם לא יתקררו בצורה כלשהי.

האבק המצטבר במחשב גורם נזק גם הוא כאשר המאווררים מפסיקים לעבוד בשלב כלשהו בגללו ובאופן כללי הוא לא בריא לשאוף אותו גם שהוא מתרכז בתוך המחשב, אבל הבעיה היא שהוא נמצא במקום בעייתי שקשה לנקות אותו עם מטליות לחות כדי לא לגרום לקצר וגם הוא מתחבא בין כל השבבים והחריצים של הלוחות ואין אלי וגישה.

אז איך בכל זאת מנקים את האבק מהמחשב?

• קומפרסור אוויר – השיטה הטובה והיעילה ביותר לנקות מחשבים מאבק היא באמצעות קומפרסור אוויר אם יש ברשותכם, פשוט תפרקו את המכסה של המחשב הוציאו אותו החוצה ובעזרת הקומפרסור העיפו את כל האבק עד שהמחשב יהיה מבריק.
• ספריי אוויר מיוחד לניקוי מחשבים – רוב האנשים לא מחזיקים בבית קומפרסור ולכן ניקוי המחשב הופך לקשה יותר, אבל בדיוק עבור אותם אנשים הומצא פטנט שימושי וזול שאמור לתת את המענה לניקוי אבק באותם מקומות קשים להגעה והוא ספרי האוויר לניקוי מחשבים, ניתן לקנות אותו בכל חנות מחשבים שמכבדת את עצמה, הוא עולה בסה”כ 15-20 ₪ והוא עושה את העבודה, אך יש להיזהר שימוש ממושך ללא הפסקה או ממרחק קרוב מידי מוציא ממנו נוזלים שעלולים לגרום לקצר במעגלים החשמליים של הלוחות במחשב.