התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

איך להוציא לכלוכים ואבק בין סיבי הספה?

כולנו אוהבים להתפנק ולשבת על הספה. בעוד יש בתים שיש חוקים ברורים בהם אסור לשבת על הספה עם אוכל, בבתים אחרים חיות המחמד חוגגות ואכילת כריך היא בגדר דבר שבשגרה. מכיון ומדובר באחד הרהיטים היותר פופולאריים בבית שלנו, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם להבין איך להוציא לכלוכים ואבק בין סיבי הספה ולשמור עליה נקייה ושמורה לאורך זמן.

שאיבה שבועית זה MUST

שיערות, אבק ולכלוך חודרים ממש אל תוך הסיבים ולכן הדרך הטובה ביותר לנקות את הספה היא פשוט לשאוב אותה כמו שצריך. במידה והכריות יוצאות החוצה או נשלפות, חשוב לשלוף אותן ולנקות מתחתיהן ובין החריצים עצמם.

ואיך מטפלים בכתמים?

ובכן, יש המון שיטות לטפל בכתמים בספה וזה מאוד תלוי בסוג הכתם ובחומרה שלו. ניתן למשל לנקות את הכתמים עם מעט חומץ לבן ומים או אפילו לערבב עם מעט מים פושרים סבון כלים ולהעביר עם מטלית לחה עם גבי הכתם.

במידה והספה לא נמצאת במצב חדיש, אנו ממליצים אחת לשנה להזמין חברה מקצועית אשר תבצע עבורכם ניקוי יסודי בספה. הניקוי מתבצע בעזרת חומרי ניקוי ייעודיים אותם מקציפים על הספה עצמה ואז שואבים באמצעות קיטור מה שבעצם מוציא את כל הכתמים ומעניק למראה מראה חדיש כאילו היא יצאה מהחנות. אפשר כמובן לבצע ניקוי בשיטת עשה זאת בעצמך, כלומר לרכוש חומר ניקוי מיוחד אותו מקציפים על גבי הספה ואז מנקים עד לייבוש מלא, אבל התוצאה פחות יעילה מאשר במכונת הקיטור. בנוסף, חשוב לעשות אבחנה בין ספות בד העשויות מבדים טבעיים לבין ספות מבדים סינטטיים.