התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

איך לבחור רובוט ניקוי

בימים אלו אין כמעט בית שאין לו רובוט ניקוי, למה להתאמץ ולטאטא שהרובוט יכול לעשות זאת עבורכם? אבל בחירת רובוט היא לא מטלה כזו קלה… יש היצע כל כך גדול היום שקשה להחליט מי יתאים לנו ולמה.

בכתבה זו ננסה לעשות סדר בקבלת החלטת רכישת הרובוט שלכם, נסביר לכם איך בוחרים מתוך ההיצע הגדול ומה התכונות שכדאי שתבדקו שיש לרובוט.

בחירת רובוט ניקוי

אז יש המון פרמטרים שאפשר לבחור מהם את הרובוט, רובוט שמתאים לבית עם בעלי חיים, רובוט שפועל על אפליקציה חכמה, רובוט בעל יכולת שאיבה חזקה ועוד… אנחנו נעשה לכם סדר ואתם תקבלו את ההחלטה.

  • יכולות שאיבה ואמינות – אז ראשית לפני כל שאר הפרמטרים מן הסתם תרצו ששואב האבק הרובוטי שלכם יהיה בעל יכולת שאיבה חזקה וטובה אחרת מה כל הפואנטה, טיפ נוסף זה בחרו רובוט ניקוי שהוא מותג אל תלכו על כל הרובוטים שמוצעים בשוק היום שהם למעשה מוצר מדבקה, זה לרוב לקנות משהו בהימור.
  • שקט / רועש – אם אתם עובדים מהבית ובו בזמן רוצים להפעיל את הרובוט כדאי לכם מראש לבחור ברובוט שהפעולות שלו שקטות לאוזן אחרת יהיה לכם קשה להתרכז בזמן שהוא עובד ומן הסתם תפעילו אותו פחות.
  • מתאים לבתים עם חיות מחמד או לא – אם יש לכם חיות מחמד בבית יש לכם המון שערות ורובוט שלא מתאים לכך יעשה לכם המון בעיות של סתימות, וודאו כי אתם רוכשים רובוט שמתאים לבית עם חיות מחמד.
  • משתמש באפליקציה חכמה או לא – אם חשובה לכם השליטה מרחוק אז רכשו רובוט עם אפליקציה, מן הסתם זה ייקר את הרכישה.