התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

איך לבחור את שואב האבק הידני המושלם עבורכם

בחמשת השנים האחרונות טרנד שואבי האבק הידניים והאלחוטיים תפס מקום של כבוד במשק הבית, היה זה הדייסון המוכר והאמין שהתחיל את הטרנד ועד היום מוביל אותו כשאחריו מאות יצרנים שונים ומגוונים מציעים תחליפים זולים יותר כאשר חלקם אפילו נחשבים איכותיים במיוחד.

אז איך מוצאים שואב אבק ידני איכותי וטוב שיתאים לנו גם במחיר שלו וגם לצרכי הניקיון שלנו? מיד נביא בפניכם את המדריך המלא איך לבחור את שואב האבק הידני שלכם.

בחירת שואב אבק ידני מתאים עבורכם

ראשית יש להבים שהצרכים שלכם מחולקים לשניים, הצורך הראשון הוא לעמוד בתקציב שמבחינתכם הגיוני לשלם אותו בעוד הצורך השני אמור לענות על צרכי הניקיון שלכם שעלולים להיות מגוונים ושונים בין אדם לאדם הפירוט המלא מיד.

צרכי הניקיון

• לניקוי הרכב – רבים מהרוכשים של שואבי האבק הידניים והאלחוטיים הם בעצם בעלי רכבים שרוצים פתרון פשוט, מהיר ולא מסורבל לניקיון הרכב שלהם בלי שיצטרכו למשוך כבלים של חשמל או בלי ללכת כל שבוע לשירות שטיפת רכבים, שואבי האבק הידניים הם פתרון מושלם ובמקרה כזה תוכלו להסתפק ברוב המקרים (במידה והרכב שלכם מלכלכך כמו רכב של משפחה ממוצעת) באחד המכשירים הזולים יותר בעלי הספק בינוני בלבד.
• לניקוי של בית גדול במיוחד – במידה ואתם מחפשים פתרון לניקוי בית גדול במיוחד בו תצטרכו זמן פעולה ארוך יותר עם השואב אבק ויכולות שאיבה חזקות יותר אתם צרכים לכוון גבוה יותר אל עבר מכשירי הדייסון היקרים שהבטרייה שלהם תחזיק זמן ממושך יותר, שיכולת השאיבה שלהם חזקה והמיכל איסוף שלהם מספיק גדול שלא תצטרכו כל חמש דקות לגשת לפח ולרוקן אותו.
• לניקוי בית בו יש בעלי חיים – בתים עם בעלי חיים מכילים המון שערות במיוחד בתקופות המעבר ולכן חשוב שיהיה לכם מכשיר בעל יכולות מתאימות, בדקו במפרטים של המכשירים שאתם בודקים האם הם מתאימים לבית עם חיות, אם הם מתאימים תמיד יצויין כך במפרט שלהם.

צרכי המחיר

אז הגענו לשלב האחרון ואולי הקובע ביותר והוא המחיר, טווח המחירים של שואבי אבק ידניים יכול לנוע בין 250-5,000 ₪ ואף יותר… כמובן שלכל מחיר יש סיבה ויכולות בעקבותיהן המחיר עולה, אבל עליכם להגביל את התקציב ההגיוני מבחינתכם ועל פי זה לחפש את המכשיר עם היכולות הטובות ביותר.