התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

איך כדאי לבחור ספה?

לפני שאתם קונים ספה לבית, כדאי שתקראו את המאמר הבא

ספה היא רהיט שאמור לשמש למשך שנים רבות. מכיוון שלא בכל יום מחליפים ספה, חשוב לדעת איך לבחור את הספה המתאימה ביותר לבית ולמשימה כזו צריך להקדיש זמן. כדי להקל על תהליך הבחירה, כדאי קודם כל ללכת לחנויות רהיטים המשווקות או מוכרות ספות במגוון סגנונות עיצוביים ובאיכות גבוהה. בחנות כזו יש סבירות גבוהה שתמצאו יותר מספה אחת שתענה על כל מה שאתם מחפשים, וצוות החנות גם ישמח להסביר לכם על ההבדלים בין הספות, היקף האחריות שהחברה נותנת על המוצר ופרטים נוספים. עם זאת, לפני שאתם יוצאים לדרך, כדי לעצור לרגע ולחשוב מה בדיוק אתם מחפשים. האם הכיוון שלכם הוא ספה מעור או מבד? ספה שתוכלו לנקות בקלות? ספה קטנה או ספה פינתית גדולה? ספה שתהווה פינת ישיבה או גם פתרון אירוח? כל השאלות הללו יכולים למקד אתכם לכיוון חנויות הרהיטים הנכונות.

לא להתפשר על איכות

הספות של אירופלקס מתאימות למי שמחפש רהיט נוח ופונקציונלי, מבלי להתפשר על מראה מעוצב ומרשים. כפי שצוין קודם, ספה היא רהיט שאמור לשמש אתכם למשך שנים רבות וברוב הבתים זהו גם אחד הרהיטים הראשונים שרואים בכניסה לבית. עם זאת, בכל בית יש סלון בגודל אחר וגם צרכים שונים ולכן חשוב למקד את החיפוש במה שמתאים לכם.

הספות של אירופלקס – יותר מפינת ישיבה

השימוש העיקרי של ספות הוא למטרת ישיבה. בבתים קטנים של אדם אחד, מספר שותפים או זוג צעיר, אפשר להסתפק בספה קטנית דו מושבית וכורסה. אולם בבתים של משפחות עם ילדים, צריך לחשוב על ספה שתספיק בגודלה לישיבה של כל בני המשפחה ביחד. ספה תלת מושבית או ספה פינתית יכולות להיות המענה המושלם.

אולם ספה יכולה להיות הרבה מעבר לפינת ישיבה. קודם כל יש לה חלק חשוב בעיצוב הבית. הספה היא רהיט מרכזי ובעל השפעה רבה על נראות החדר ולכן ודאו שאתם בוחרים בספה שתשתלב היטב עם סגנון העיצוב של הבית. בנוסף, ספה יכולה להיות גם פתרון אירוח מעולה. באירופלקס תוכלו לרכוש ספות הנפתחות למיטות נוחות ועמידות. בחלק מן הדגמים יש גם פתרון אחסון למצעים.

כיצד תוכלו לשמור על הספה?

אפשר להגיד לילדים לא לאכול על הספה, לא לקפוץ עליה ולא להתקרב אליה עם חפצים חדים, אולם בסופו של דבר מדובר ברהיט שאמור לשמש את המשפחה בהנאה ובנוחות. בנוסף, גם אם תשמרו עליה מכל משמר, עדיין צריך לקחת בחשבון את האבק המצטבר והלכלוך הטבעי הנוצר עם השנים. מה הפתרון? להזמין שירותי ניקיון מחברה מקצועית, המתמחה בניקיון ספות מבד או מעור.

כדי לשמור על מראה הספה חשוב להזמין ניקיון מקצועי בין פעם לפעמיים בשנה. מעבר לערך החשוב שיש בניקיון, זה גם יחזיר לספה את הברק והיא תיראה לכם כמו חדשה.