התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי ספות גבעת שמואל

תושבי גבעת שמואל היקרים אנו שמחים להודיעכם כי מעתה תוכלו גם אתם ליהנות משירותיה המקצועיים והמנוסים של חברת קלין ספה אשר מתמחה בתחום של ניקוי ספות, תיקון ספות וניקוי ריפודים.

קצת לכלוך, למה לגשת לחברה מקצועית?

קצת לכלוך הוא לא באמת קצת, הוא מצטבר והופך להיות כתם גדול. קצת לכלוך עשוי להיות בלתי נראה לזמן מועט ולבסוף להפוך להיות כתם עמוק וקשה לניקוי. מעבר לכך, מעט לכלוך יכול להזיק לא רק למראה הספה, אלא גם לאיכותה, כך שאתם עלולים למצוא את עצמכם מוציאים כסף נוסף על ספה חדשה.

איזה ספה יש לכם?

ייתכן כי אתם מכירים את הספה שלכם היטב, אך יש לדעת עובדה חשובה- כל ספה עשויה ומרופדת מחומר אחר, הדורש סוג אחר של ניקיון. ספות בד נבדלות מאד מספות עור לא רק במראה אלא גם באופן הניקיון. יש להיזהר מאד מפני שימוש רב מידי בנוזלים בספות בד, שכן הוא עלול ליצור כתם או עובש ורק להזיק יותר למראה ואיכות הספה. כמו כן, בניקוי של ספות עור יש צורך לחדור לשכבות פנימיות ולהוציא את הלכלוך אותו העור נשם פנימה. סוגי הבדים והעור רבים ודורשים מיומנות והכרה מעמיקה עם הנושא כולו.

שירות טוב- סימן לאיכות גבוה

אחד הדברים החשובים בחברת ניקוי ספות הוא אופן השירות וזמן הטיפול בספה. שירות יעיל הוא שירות עם אחריות, שירות שיוכל לספק לכם ספה מצוחצחת ובלי נזקים. זהו שירות שיודע ממה להתחיל ואיך לסיים. אחרי הכול, שירות אדיב, הוא שירות שניתן על ידי צוות שאכפת לו מכם, אכפת לו שהלקוח ייצא מרוצה.

קלין ספות- הבית של הספות

לא משנה בין אם אתם תושבי רחוב יהודה הלוי או תושבי רחוב חיים נחמן ביאליק קלין ספה מעניקה שירותי ניקוי ספות לכל תושבי העיר גבעת שמואל. אצלנו תמצאו שירות ניקיון איכותי ויעיל לספות שלכם. מוזמנים ליהנות מניקיון בעל ניסיון אשר יחזיר לכם את האור לעניים.