התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי ספות ברמת גן

איך שומרים תושבי רמת גן על הספות שלהם?

ספה היא מוצר יקר וכולנו בוחרים אותה בתשומת לב. היא תופסת מקום מרכזי בחדר האורחים, ובהחלט חשוב לתת לה יחס נכון. אם לא נשמור עליה, היא תאבד מהר מאד את הברק ואת הזוהר. פתאום נמצא את עצמנו מול ספה מוזנחת ומאובקת, ולא נדע מה קרה לה.במאמר שלפנינו נסביר איך תשמרו על נקיון הספות, מידע חשוב לתושבי רמת גן.

לשמור על הספות

בהתחלה, כאשר מגיעים עם הספה הביתה היא עדיין נקיה ונוצצת. הבד שלה נקי, הכל מבריק וחלק, והיא כל כך נעימה לשבת ולהתרווח. עם הזמן נוצרים עליה כתמים ולכלוכים. אבק מצטבר, נוזלים נשפכים ופה ושם נוצרים סימנים לא נעימים.

כללי ברזל

כדי לשמור על הספה לאורך זמן, יש להצמד לכללים ברורים:

  1. לנקות באופן עצמאי את הספה כל שבוע בעזרת שואב אבק ולהסיר ממנה את הסימנים והלכלוכים שנוצרו בה. לעבור היטב על כל החלקים של הספה, על המושב, על מסעד הכסא על המזרן ועל הכריות. לשים לב לחלקיקים קטנים שהצטברו פנימה אולי הם נפלו בין המושב למשענת הגב.
  2. להוריד כתמים באופן מקומי בהתאם להוראות היצרן לגבי הבד. סוג הכתם וממה הוא נוצר חשוב מאד כדי לדעת איך לטפל בו. ישנם נוזלים כמו קולה, קפאין ומשקאות אחרים שדורשים טיפול מסוים, וישנם כתמים כמו כתמי שומן שדורשים את היחס שלהם. ישנם בדים שרגישים לחומרי ניקוי ולא כל חומר אפשר להשתמש על כל בד, לכן יש לזכור בעת רכישת הספה לברר אצל היצרן איך מנקים כתמים נקודתיים מיד אחרי שהם נוצרו כדי להתפטר מהם מיד.
  3. מדי תקופה למסור את הספה לניקוי יסודי על ידי חברה אמינה של ניקוי ספות כדי שתעבור על הריפוד היטב עם מכשירים משוכללים ותנקה את הספה עד הסוף.

ניקוי ספות ברמת גן

קלין ספות באה לקראתכם, בנוגע לניקוי ספות. אם אתם גרים ברמת גן, מגיע לכם שרות ניקוי ספות ברמת גן מכל הלב. אז לא משנה אם אתם תושבי רחוב הרא”ה או הירדן, קריניצי, או האצ”ל – קלין ספה מעניקה שירותי ניקוי ספות לכל תושבי העיר רמת גן ברמה מקצועית ביותר. מוכנים לנסות? אנחנו כאן בשבילכם.