התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי ספות בקרית גת

הספה מלוכלכת? לא צריך ללכת רחוק!

לא משנה בין אם אתם תושבי רחוב שדרות מלכי ישראל או תושבי שדרות השופטים, קלין ספה מעניקה שירותי ניקוי ספות לכל תושבי העיר קריית גת.

הספה היא מרכז הסלון!

כמו בכל חפץ שמחזיק שנים רבות, אשר עם הזמן הוא מתבלה ואוסף לתוכו לכלוכים שונים, במקרה של ספה, המהווה חלק נכבד מפעולות הבית, עלולים להידבק בה לכלוכים שונים וכן לחדור אליה טיפות זיעה, צואה של חרקים, עובש והפרשות שומניות שונות. בבתים בהם יש ילדים, די ברור מדוע הספה מקבלת כתמים ולכלוכים לא נעימים במיוחד. אוכל שנזק, סוכרייה שנופלת, מים שנשפכו וכל תאונה האפשרית אחרת. כל אלו נאספים ומתעצמים כאשר עובר זמן רב והספה לא עברה ניקוי יסודי ומעמיק.

מקצועיות- סוד ההצלחה!

אומנם ניקוי ספות נראה כדבר פעוט, הדורש בסך הכול הברשה או העברה של מטלית, אך לא כך הדבר. ספות עשויות מסוגים שונים של בדים ועור וצוברות בתוכן לכלוכים וחומרים שליליים מהאוויר. כדי לנקות בצורה נכונה וטובה את הספה, יש להוציא לכלוכים פנימיים, אשר הספיקו לחדור פנימה וליצור כתמים וכהות לא רצויים. על מנת לעשות זאת בצורה יעילה, מבלי לגרום נזקק, על המנקה להשתמש בכלים הנכונים ולהיות בעל ניסיון ומיומנות בתחום.

שירות והצלחה- קריית גת

עוד לא הגעתם אל המנוחה והנחלה? מקומות רבים בארץ נהנים מניקיון איכותי ויוצא דופן, ניקיון שמחזיר לכם את הספה ליפה ומצוחצחת, כמו חדשה. אנו בוחרים את אופן הניקוי המתאים לסוג הספה שלכם ומשתמשים בכלים ובחומרי הניקוי שיעשו טוב לספה שלכם מבלי לגרום נזק כלשהו. צוות העובדים שלנו נהנה לשרת את תושבי כל הארץ בנאמנות וביעילות ומספקים שירות גם לכם, תושבי קריית גת.