התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי ספות בכרמיאל

תודה לאל, הגיענו גם לכרמיאל!

לא משנה בין אם אתם תושבי רחוב שדרות נשיאי ישראל או תושבי שדרות קק”ל, קלין ספה מעניקה שירותי ניקוי ספות לכל תושבי העיר כרמיאל. נגמרו הימים בהם אתם נדרשים לכתת רגליים בין חברות ניקיון שונות מחוץ לעיר כדי להגיע אל הטוב ביותר. היום אנו מגיעים עד אליכם..

איך ספות מתלכלכות?

ספות, כידוע, הן המקור למנוחה או למפגש בבית. במרבית הבתים, לא סתם הספות מוצבות במרכז הסלון או בפינת ישיבה צדדית. אנו נחים על הספה, שותים בה ולעיתים אפילו אוכלים עליה. נפילה קטנה של אוכל עלולה ליצור כתם עקשני שלא יורד בהצלחה. כמו כן, עם השנים, הספה אוגרת לתוכה הזעות ולכלוכים בלתי נראים לעין, מה שיוצר במהרה מראה עכור ואפרורי.

מה נדרש לעשות?

יש ספות שנדרשת עבורם עבודה יותר קלה ושטחית ואילו יש ספות שזקוקות לטיפול עמוק יותר הכולל הוצאה של לכלוכים שחדרו אל פנים הספה. באופן כללי, הספה צריכה לעבור חידוש והברקה על ידי איש מקצוע מיומן. במהלך תהליך הניקוי, יש צורך בשימוש בחומרים איכותיים ובאביזרים הנכונים על מנת למנוע פגיעה אפשרית. כמו כן, חובה על צוות הניקוי להיות בעל ידע רחב בנושא בכדי להתאים עבורכם את הטיפול לסוג הספה המלוכלכת.

קלין ספה- אתם בידיים טובות!

אנו מתמחים בכל סוגי הספות, מספות עור, סינטטי או טבעי, ועד ספות מרופדות בד. צוות הניקוי שלנו משתמש בחומרים הכי איכותיים כדי להבריק כל ספה אפשרית, מכל סוג. וכל זה נעשה מבלי לפגום באיכותו של הריפוד. הניסיון רב השנים מאפשר לנו לבחור עבורכם את הטיפול המתאים לכל ספה, אשר בסיומו תקבלו ספה זוהרת ונקייה, כמו חדשה.