התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי ספות בכפר סבא

בשורה טובה לתושבי כפר סבא!

הספות של כפר סבא מוכרחות להיות נקיות ויפות, בדיוק כמו שמתאים לדירות המושקעות. אי אפשר להשאיר את הספה במצב כמו שהיא, זה מוריד את הערך של כל הסלון ושל הבית היוקרתי.

כדי לדעת איפה וכיצד, במאמר שלפנינו ננסה לענות.

ניקוי ספות בכפר סבא

גם אנשים שיודעים מאד לשמור על הספה שלהם, והם לא מרשים לאף אחד לאכול עליה או לשתות, יתפלאו לגלות עם הזמן כי הספה צברה כתמים נגד כל הציפיות. זה קורה בגלל זיעה, או במקומות בהם ישנו שפשוף רב, כמו משענת הגב ומסעדי הידיים. מתסכל לראות את זה וגם מרגיז, כי כולנו רוצים ספה יפהפיה שתעשה רושם נקי ומצוחצח.

ניקוי מקצועי

לכלוך כזה שנוצר עם הזמן אי אפשר לנקות באופן עצמאי. שפשוף ביד לא מקצועית עלולים אפילו להחריף את המצב. ספה כזו זקוקה באופן דחוף לניקוי מקצועי שתוריד ממנה את כל הכתמים והלכלוך שדבק עם הזמן. את הניקוי הזה עושים רק בעזרת מכונות משוכללות ומיומנות בתחומם.

הצוות של קלין ספה מגיע עם מכונת ניקוי כזו, מצד אחד היא מפעילה לחץ על הריפוד כך שכל הלכלוך יורד, ומצד שני היא שוטפת את הכל במים נקיים בצורה יסודית כדי להעניק לה את הנקיון המלא.

ניקוי ספות

אי אפשר לעבוד על אף אחד, ניקוי ספות לא עושים לבד. רק בעזרת המכונות המקצועיות והמשוכללות של קלין ספה הספה תחזור להיות כפי שהיתה.

גם לכם מגיע לשדרג את הספה בביתכם, באמצעות נקיון מושלם. בואו לקבל אותו אצל קלין ספה בשרות מכל הלב. בין אם אתם גרים ברח’ ויצמן או ברח’ בן יהודה, אתם מוזמנים להתקשר ולהזמין את אנשי הצוות שלנו ולהנות משרות מעולה עד הסוף.