התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי ספות ביהוד

כי גם לכם מגיע לשבת על ספות נקיות!

ניקוי ספות הוא תחום בלעדי שחברת ניקוי קלין ספה מתעסקת בו. כדי לדעת לעשות את זה כמו שצריך, יש ללמוד את המקצוע הבלעדי. זה בדיוק מה שהחברה שלנו עושה – ניקוי ספות ביהוד בצורה מושלמת ומהימה.

ניקוי ספות ביהוד

אצלנו יודעים כמה חשוב לבצע ניקוי ספות ביהוד, ומה צריך לדעת בשביל זה. אצלנו ספה היא לא סתם עוד רהיט, אלא מוצר שחשוב לשמור על המראה שלו ועל מה שהוא משדר. כי הספה היא חלק ממשי כל חדר האורחים והיא הופכת אותו לחדר יוקרתי או מוזנח. מראה הספה משפיע באופן ישיר על כל מי שנכנס לחדר ומי שגר שם. לכן חשוב לנו לבצע ניקוי ספות ביהוד באופן הכי מקצועי, ולתת לתושבים שרות מכל הלב ועם מקסימום תוצאה.

המומחים שלנו

את ניקוי הספות של הלקוחות שלנו, קלין ספה מבצעת בידי אנשי צוות מעולים. אנשי מקצוע שיודעים איך להתיחס אל הספה, מה סוג הריפוד, ואיזה סוג ניקוי עדיף עליה. ישנם ריפודים שלא סובלים מים, ועודף מים עלולים להותיר בהם סימן. את הניקוי שלהם עושים בעזרת הפעלת לחץ חזק אך לא שוטפים בכמויות אדירות של מים. לעומת זה ישנם ספות שהם מאובקות להחריד. נראה כי שנים על גבי שנים כבר לא ניקו אותה והאבק שעליה נדבק והצטבר. המומחים שלנו יודעים להשתלט גם על ספות אלו ובעזרת שטיפות טובות על ידי המכשירים, גורמים להם לחזור להיות נקיים.

השרות הנפלא שלנו מתאים לכל תושבי יהוד. חברת קלין ספה מגיעה אל כל רחובות העיר עד הבית הספציפי של כל לקוח. בין אם אתם גרים ברח’ ויצמן או אולי רח’ הרצל, מתגוררים בשדרות מנחם בגין או מוהליבר, בכל מקרה תוכלו להתקשר אל קלין ספה ולקבל את השרות עבורכם.

מומלץ וכדאי ביותר!