התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי ספות באור יהודה

אנשי אור יהודה, זו בשורה טובה עבורכם!

מעתה תוכלו להנות משרות נפלא של ניקוי ספה עד הבית שלכם. במקום להמשיך לגור עם הספה המאובקת ולהתרגז כל פעם מחדש, פשוט מזמינים את חברת קלין ספות ונהנים מחידוש הרהיט וניקיונו המוחלט. מי עושה את זה? וכיצד? במאמר שלפנינו.

ניקוי ספות באור יהודה הכי מקצועי

כדי לקבל שרות של ניקוי ספות באור יהודה צריך לפנות אל הגורם המתאים. קלין ספות הם הכתובת המיועדת עבור כל סוגי הספות וכדאי לפנות אל המומחים בתחום. כבר מספר שנים אשר קלין ספות מתעסקת בתחום הזה, ומנקה ספות, כורסאות, מיטות ישיבה וכל דבר מן הסוג הזה.

המומחיות אותו צברנו בתחום הפך אותנו למומחים מספר אחד. אי אפשר להתחרות עם הנקיון שלנו שהוא מושלם מכל בחינה. אצלנו ניקוי ספה הוא ניקוי ספה ואנחנו מטפלים בו כמו שצריך. מורידים את הכתמים, מסירים את האבק ומחזירים את הרהיט למצב חדש חדש ממש כפי שהיה בתחילה.

שרות עד הבית

כדי להקל עליכם, אנחנו מגיעים לבית הלקוח בכל מקום ובכל שכונה. ברחבי אור יהודה אנחנו באים ולכל אחד מנקים את הספות שלו על פי הזמנתו והעדפתו האישית. כך יכולים התושבים כולם להרגיש איך הבית שלהם מתחדש. די לגור עם הרהיט מלא אבק וכתמים ולהוריד את הרמה של חדר האורחים. מעתה מתחילים לנשום לרווחה, פותחים את הדלת לנקיון ורענון.

אז גם אם אתם גרים ברחוב יגאל אלון ואולי ברח’ העצמאות, שדרות מרדכי בן פורת, או חיים ברלב – יש לכם פתרון פשוט: התקשרו עכשיו אל קלין ספות המבצעת ניקוי ספות באור יהודה, עכשיו בכל רחבי העיר.

חבל על כל יום שעדיין לא נקי…