התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

3 חומרי ניקוי לספות שכדאי לכם להכיר

3 חומרי ניקוי לספות שכדאי לכם להכיר

אף אחד לא מצפה לרגע שבו הספה שרק קנינו לא מזמן תתלכלך ממזון, שתיה, בעל חיים, הילד שלנו או כל דבר אחר שעושה כתם עקשן שקשה מאוד להסיר. אף אחד לא מצפה לזה אבל בשנייה אחת זה פשוט קורה. אז במקום להתעצבן או לכעוס ולפני שאתם שולפים את חבילת המגבונים או הסמרטוט שרק יחמירו את הבעיה, הנה 3 חומרי ניקוי לספות שאתם חייבים להכיר.

 

  1. פורטקס – חומר מעולה המיועד לניקוי של ספות בד. בנוסף, ניתן לעשות בו שימוש במטרה לנקות ריפודים לרכב, מגוון של בדי טקסטיל פרט למשי ואפילו מזרנים. לא תאמינו אבל שימוש מהיר בחומר יהפוך את הספות לחדשות לגמרי. כל מה שצריך לעשות הוא פשוט להשפריץ מעט מהפורטקס על גבי הכתם , אפשר גם לפזר מהחומר על כל הספה, לחכות מספר שניות ואז להבריש עם המברשת שמגיעה ביחד עם הספריי. חומר זה מכיל מרכיב סודי שעוזר להסיר את כל סוגי הכתמים והלכלוך מספות בד. כתמי אוכל ושתייה, כתמים כתוצאה מצבעים של הילדים, כתמים מבעלי חיים ועוד.
  2. פרוטאין ספוטר – מוצר נוסף המסייע להסיר כתמים מספות בד כאשר ניתן ביחד איתו לרכוש גם מברשת מתאימה בעלות סמלית. ניתן לעשות בו שימוש במטרה להסיר כמעט את כל סוגי הכתמים כאשר כל מה שצריך לעשות הוא להשפריץ מעט מהחומר על גבי הכתם ואז להסיר באמצעות מגבת יבשה.
  3. מאסטר בלנד – מדובר למעשה בסדרה שלמה עם מגוון של מוצרים המסייעים להסיר את כל סוגי הכתמים מספות עשויות מעור. הסדרה כוללת חומר לניקוי ספות, קרם מקצועי לניקוי ספות, אבקת פלא לניקוי ספות, מגבונים ועוד. ניתן לרכוש את כל הערכה במחיר שווה לכל כיס או לבחור רק מוצר אחד או שניים מתוך הערכה על פי הצורך שלכם.