התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

תיקון ספות בד

תיקון ספות בד, מבצעים רק עם קלין ספות!

תיקון ספות הוא תחום מורכב, משום שעל מנת לתקן ספות מכל סוג שהוא יש צורך בעבודה מקצועית ואיכותית, לעיתים בעזרת כלים ומכשור מיוחד. עם זאת, קשה מאד להביא ספה שלימה לתיקון, ויש צורך לבצע את התיקון בבית הלקוח עצמו. חברת קלין ספות מציעה לכם שירות של תיקון ספות בד בביתכם הפרטי, תוך עבודה מקצועית ואיכותית ללא פשרות.

תיקון ספות בד

ישנן תקלות רבות שיכולות לקרות לספות בד, ולא תמיד הפתרון הוא פשוט. לעיתים ניתן פשוט להחליף את הריפוד של הספה, אולם לא תמיד ההחלפה הזו תפתור את הבעיה. בנוסף, החלפת ריפוד היא עבודה מורכבת ובעיקר יקרה מאד, וחבל להחליף ריפוד של ספה שלמה בגלל חור קטן או שפשוף. לכן, תיקון ספות בד צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע, שידעו לבצע את התיקון בצורה איכותית ומדויקת, מבלי לפגוע במראה הספה ומבלי ליצור הוצאות מיותרות. תיקון ספות בד כולל תיקון של קרעים, חורים ושריטות, כמו גם חידוש צבע לספה, תיקון של מקומות שדהו, ועוד. כאשר מבצעים תיקון ספות בד, יש לקחת בחשבון את סוג הבד אשר מרפד את הספה, את סוג המילוי ועוד. אם הבעיה היא מורכבת יותר, יש לבדוק את סוג העץ שממנו בנוי שלד הספה. תיקון ספות בד כולל לא רק תיקון של הריפוד, אלא גם תיקונים בשלד במקרה של שברים או בעיות אחרות.

קלין ספות

חברת קלין ספות היא חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של ניקוי ספות ובתיקון של ספות מכל הסוגים. אם אתם צריכים תיקון ספות בד, קלין ספות היא החברה עבורכם. אנו מגיעים עד אליכם הביתה על מנת לבצע את התיקון, במקומות רבים ברחבי הארץ, ומספקים לכם שירות מקצועי, בעזרת חומרים ומכשירים מתקדמים, אשר מאפשרים לנו לתקן את הספות שלכם בצורה הטובה והאיכותית ביותר. אם אתם מעוניינים בהצעת מחיר לתיקון ספות בד, תוכלו לשלוח אלינו תמונה של הספה, ואנו נשלח אליכם הצעת מחיר מוערכת, על פי התיקון הנדרש. כך תוכלו לחסוך ביקורי בית מיותרים וזמן שמתבזבז לריק. קלין ספות שולחת אליכם צוותים מקצועיים בעלי ניסיון וותק בתחום של תיקון ספות בד, על מנת שתוכלו ליהנות מעבודה איכותית ומקצועית, ומספה שבמאמץ קל מצידכם, נראית שוב ממש כמו חדשה.

צריכים תיקון ספות בד? בואו עוד היום לקבל את השירות המקצועי והאיכותי של קלין ספות!