התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

עצות מועילות לניקוי ספות בד

קניתם ספה מבד? חשוב מאוד לשמור על טיפוח וניקיון של הספה. לכן, יש לרכוש את ספת הבד במקום מוכר ורשמי של היצרן, ולבקש מהמוכר, הוראות ניקוי מדויקות. מומלץ לשים כיסוי בד על הספה. מדי כמה חודשים, מומלץ להזמין שירות ניקיון מקצועי. אבל- מדי פעם, יש צורך בהזמנת שירות ניקיון מקצועי, עבור הספה שלכם.

כאשר אתם בוחרים ספה מבד- בררו אם וכיצד תוכלו לנקות את הספה.

לעולם אל תקנו ספות אצל חאפרים. קנו בחנות מוכרת ואיכותית. ספות מבד איכותיות- מחזיקות לאורך שנים, אם אחת למה חודשים, מזמינים שירות ניקוי ספות בד. חנות שמוכרת את הספה ישירות מהיצרן, ומביאה תעודת אחריות. חנות המוכרת ספות ישירות מהיצרן, תוכל לספר לכם על הספות. קניתם ספות מבד? שאלו את המוכר שאלות על הספה. בררו היטב על סוג הבד. בחנות מקצועית, המוכר ידגים לכם כיצד מנקים לבד את הספה, וכיצד מבצעים בה תחזוקה שוטפת.

באיזה חומר לנקות את הספה? באיזה סוג שואב אבק? מומלץ לשאול את המוכר, באילו ערכות ניקוי, יש לנקות את הספה, ואיזה סוג שואב אבק מומלץ. בחנויות רשמיות של היצרנים, המוכרים ידגימו כיצד מנקים את הספות. ועדיין- מענה לשאלות אלו, יסייע לכם בתחזוקה השוטפת של הספה, אך, אינו תחליף לניקוי מקצועי, אחת לכמה חודשים.

כלל לתחזוקה שוטפת של ספות- ספות לא נועדו לאכול עליהן!

הדרך הטובה ביותר לשמור על ספות מבד נקיות לאורך זמן- היא פשוט לא לאכול על הספה. כל נוזל שנשפך על ספה מבד- נספג מיד, ולא תמיד ניתן לנקות לבד. כך, במשך כמה חודשים, מצברים בספות כתמים שונים, וריחות שונים. גם אם הסרתם כתם קפה או שוקו מספה, ריח הקפה והשוקו, יישאר על הספה. ולכן, רצוי לא לאכול ולשתות כלום על הספה. כך הספה תישאר נקייה ונטולת ריחות.

כלל נוסף- קנו כיסוי הגנה לספה!

דרך נוספת לשמור על הספה לאורך זמן, היא לקנות כיסוי מגן לספה. בחנויות רבות, מוכרים בד איכותי, המשמש מגן לספה. הבדים באים בגוונים שונים, שפעמים רבות יתאימו בדיוק לגוונים של הספה. מומלץ לקנות 3-4 כיסויים כאלו. הילד פספס על הספה? החתול או הכלב הרטיבו את הספה? מסירים את הכיסוי, שמים בכביסה, ושמים כיסוי חדש.

ועדיין- חשוב לבצע ניקוי מקצועי לספת הבד! גם אם ספת הבד שלכם מכוסה על ידי מגן, חשוב להזמין כל כמה חודשים צוות ניקיון מקצועי, שינקה את הספה. מתחת כיסוי הבד, הספה צוברת אבק, ולפעמים גם ריח עובש. ניקוי הספה, יאוורר את הספה, וייתן לה ריח נעים. חשוב פעם בשבוע, לתת לספה להתאוורר ללא כיסוי, למשך הלילה.

אל תנקו ספות מבד עם מים!

לעולם, לא כדאי לנקות ספות מבד עם מים. גם לא עם מטלית רטובה. מומלץ להסיר נוזלים מהספה מיד, ובאמצעות מטלית יבשה. אבק ולכלוכים יבשים מהספה, כדאי להסיר רק באמצעות מברשת בעלת שערות רכות, או באמצעות שואב אבק מתאים.