התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי ספות דמוי עור

נדמה לכם שניקיון הספה לא עוזר? מוזמנים אלינו!

הספה מקנה לנו אווירת נעימות ומשמשת עבורנו פינת מנוחה בכל שעות היום. ספה לא נקייה מעכירה את האווירה ועלולה להרוס את הנחת בשעת המנוחה.ספה, איכותית ככל שתהיה, עלולה להינזק מפני

לכלוכים שונים ולא לספק לכם את חווית הישיבה הטובה שאמורה להיות. אנו, חברת "קלין ספות" מציעים לכם שירות ניקיון שיחזיר לכם את חווית הישיבה ואווירת הניקיון הכללית בבית. ספות דמוי עור הן ספות הקלות יחסית לניקוי. זאת כיוון שספות אלו עשויות מחומר סינטטי והן אינן סופגות לתוכן חומרים ונזקים שונים, כך שהכול נשאר כלפי

חוץ והניקיון הנדרש הוא שטחי יותר. ספות מסוג זה, אומנם נראות ומרגישות כמו ספות עור, אך הן לא, מה שמקל על הניקיון שלה.

בסך הכול מדובר בריפוד דמוי עור, למה לפנות לחברת ניקוי?

אומנם ניקיון ריפוד מסוג זה הוא פשוט ולא דורש שימוש בחומרי ניקיון יוצאי דופן, אך עדיין יש צורך ללמוד את העבודה. בכדי לנקות בצורה איכותית את העור הסינטטי שעוטף את הספה, יש להכיר את סוגי הלכלוכים שעשויים להצטבר בה עם הזמן. לכלוכים כמו אוכל, שתייה שנשפכה, סוכרייה שנדבקה וכדומה עלולים ליצור אליהם חיידקים וחרקים שונים וכמובן- ליצור כתם קשה לניקוי, במיוחד במקרים בהם הכתם נשאר עומד הרבה זמן מבלי לנקותו. מלבד זאת, כתמים ולכלוכים, גם לאחר שנוקו, עלולים ליצור ריח רע שיישאר לאורך זמן. ללא ניקוי מסיבי ומקצועי, הריח לא ייעלם ועלול להרוס את חווית הישיבה בסלון, אל מול הטלוויזיה או בסביבת הספה.

סיבות נוספות להיווצרות ספה מלוכלכת

מלבד לכלוכים שנופלים באופן ישיר, ספה דמוית עור מתלכלכת משתי סיבות נוספות- שחיקה שנוצרת עם השנים והצטברות של הזעה או שומנים בלתי נראים לעין. לכלוכים אלה, לא תמיד ניתן להבחין בהם ולעצור אותם מהידבקות בספה ולכן לאט לאט אנו שמים לב שהשפה לא כפי שהייתה.

"קלין ספות"- האיכות והניסיון מדברים

"קלין ספות" פותחת את דלתותיה לכם ומעניקה לכם שירות ניקוי ספות יוצא דופן. חברתנו מתמחה בסוגי ריפודים שונים, ובניהם דמוי העור, ומסוגלת להשיב לה את הגוון המואר והחלק שאליו התגעגעתם. אל תתייאשו מכתם עקשן, או מלכלוך בלאי- לפעמים רק צריך יד עדינה ומקצועית שתזהה מקרוב את טיפול הניקיון הנכון לעור הספה. אנו כאן כדי לסייע בעזרת טובי המומחים ובעלי הניסיון רב השנים. בואו אלינו ותיהנו מישיבה נעימה על הספה האהובה עליכם.