התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי ספות עור

בואו להשיב את הברק לעור הספה

ספה מלוכלכת בסלון היא כמו כתם באמצע הבית. "קלין ספות" מציעה לכם הזדמנות להציל אותה מעורה החולה ולהאיר את מרכז הבית.

ספות עור, כשמן כן הן, עשויות מעור ובעלות מאפיינים הנוגעים לעור בלבד. עור הספה הוא עדין נושם את האוויר והאבק ועם השנים הופך לבלוי ועלול לשנות את צבעו ואף להתכער. יש צורך בהיכרות מעמיקה עם תכונותיו של עור הספה ועם הדרך הנכונה ביותר לנקותו. חברת קלין ספות הוקמה עוד בשנות ה-60, כך שעם ידע וניסיון מוכח היא מכירה את סוגי העור מקרוב ומסוגלת להפוך ישן לחדש.

הספה שלכם איבדה את אורה?

מסיבות רבות נדבקים לכלוכים שהופכים את הספה ללא אסתטית ובעלת איכות פחותה ממה שהייתה."קלין ספות" משמשת כאחת החברות המובילות בתחום ניקיון ספות ומעניקה שרות הולם לכל סוגי הספות הקיימים, כולל אלה המרופדות בעור. אומנם העור הוא יוקרתי וחזק, אך הוא עלול לתפוס כתמים לאורך זמן ואף להיהרס אם לא מנקים אותו נכון. לכן, יש צורך בצוות ניקיון מומחה שיוכל לספק לספה את הניקיון הדרוש עבור כל ספת עור, החל מכתם רב שנים ועד כתמים חדשים ולכלוכים הקלים לניקוי.

ספת עור- דורשת ניקיון מיוחד

בדומה לנו, בני האדם, העור אוסף לתוך הנקבוביות שלו לכלוכים ויוצר כך את הכתמים הכהים והעמוקים הנראים בספה כלפי חוץ. כדי לנקות את הלכלוכים, יש צורך בניקוי עמוק ופנימי מתוך העור אל השכבה החיצונית של עור הספה. כאמור, פעולה זו מורכבת ודורשת מומחיות רבה כמו זו המתבצעת על ידי חברתנו "קלין ספות", הן מבחינת הידע והן מבחינת החומרים המשמשים לניקוי. לא זו בלבד אלא שרצוי והכרחי להשתמש בחומרים שיגרמו לניקיון להחזיק מעמד וימנע להיווצרות של סדקים בהמשך. מלבד זאת, ספות העור מתחלקות למספר סוגים ולכל אחד מתאים הטיפול הראוי על ידי מומחה שיידע להבחין ולזהות מה נדרש כדי לנקותו. הצוות שלנו ב"קלין ספות" עובד בדייקנות והופך לכם את הספה לחדשה ואסתטית, כפי שקניתם בתחילה.

צוות קלין ספות- מה מיוחד בנו?

ספת עור דורשת יחס מיוחד. אנו ב"קלין ספות" מתייחסים לספות העור בכפפות של משי, מתוך מודעות למה זקוקות ספות העור לסוגיהן והספה שלכם בפרט. אנו אוהבים להחזיר ספות איכות, ללא נזק, מצוחצחות ויפות. הוותק רב השנים שלנו יצר מעין ממלכת ניקיון ספות, שהסוד שלה להצלחה הועבר מדור לדור במשפחה. אתם מוזמנים להכיר את המשפחה!