התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

ניקוי ספות לאחר שיפוץ

שיפוץ הבית או המשרד, הוא אחד הרגעים היותר יפים שלכם. האווירה היא של התחדשות ורעננות, אתם נכנסים חזרה לנכס שלכם, רק שהפעם הוא נראה מעוצב יותר ויוקרתי יותר ולטעמכם. ניקיון דירות אחרי השיפוץ, הוא למעשה חלק מהשיפוץ עצמו. כל אדם ששיפץ נכס בעבר, יוכל לספר לכם על ערימות הלכלוך ושאריות הבנייה שהצטברו בבית. למעשה, לא ניתן להיכנס לנכס המשופץ ללא ניקיון יסודי הכולל ניקיון יסודי לכל הרצפה והרהיטים ובין היתר יש צורך גם בניקוי ספות לאחר שיפוץ.

הספה סופגת מכל הבא ליד

לצד היתרונות הרבים, ספות בד סופגות מכל הבא ליד. אם זה את האובך שחדר לספה או האבק שהצטבר עם הזמן, כתמים של הילדים וגם את הלכלוך שהצטבר במהלך השיפוץ. כאשר מדובר על ניקוי ספות לאחר שיפוץ, יש להיעזר בשירותיה של חברה המומחית בניקיון ספות וריפודים. במקרה זה, החברה תעניק טיפול יסודי ועמוק לספה, הכולל הסרת כל שכבת האבק והלכלוך הנמצאים עמוק בתוך ספוג הספה. לחברה מקצועית יש כלים מיוחדים לעשות זאת, והיא תדאג שהספה תעבור תהליך ניקיון יסודי ומקצועי.

ניקוי ספות לאחר שיפוץ – מה זה דורש מכם?

 אולי אתם חושבים כי תהליך ניקוי ספות לאחר שיפוץ הוא מורכב ודורש מכם לפנות זמן רב, אך לא כך הדבר. בזכות טכנולוגיה מתקדמת, חברות ניקוי ספות משתמשות במכונות חדשניות ומתקדמות ובחומרי ניקוי וחיטוי שיזרזו את ההליך הניקיון של הספה. הצורך במקרה זה מצידכם יהיה לבחור נכון חברה מקצועית המומחית בניקיון של ספות לאחר שיפוץ. לכן מומלץ לברר היטב עם החברה אליה פניתם, אם היא עשתה עבודות כאלו בעבר, כמה שנות ניסיון יש להם ומה ההתחייבות שלהם לגבי תוצאות העבודה בספות.

לא רק הספות, גם הבית צריך ניקיון

לאחר שיפוץ הבית או המשרד, יש צורך בניקיון כל הבית בנוסף לספות. הניקיון צריך לכלול את הדברים הבאים:

  • ניקיון וקרצוף הרצפה. לעיתים תהליך זה דורש קרצוף והברקה באמצעות פוליש אצל חברה.
  • גירוד וקילוף שאריות צבע וטיח מהפנאלים ומהרצפה בעזרת סכיני ניקוי שאינם מזיקים למשטחי הניקוי.
  • חידוש חדר האמבטיה ושימוש בחומרי חיטוי איכותיים למען בטיחותכם.
  • ניקיון החלונות והתריסים בסלון, בחדרי הבית והמרפסת.

את כל אלו חברת ניקיון מומלצת וטובה תוכל לעשות זאת בקלות, ביעילות ובעזרת הכלים הדרושים לכל אחד מפריטים אלו. מומלץ לבחור בחברה המחזיקה כוח אדם, וכזו שיש לה וותק וניסיון עם כל סוגי הרצפות. הטיפ הטוב ביותר בעת בחירת חברה לניקיון הנכס אחרי שיפוץ, הוא לבקש מהם לשלוח נציג פיזית למקום ע"מ לתת הצעת מחיר מדויקת והערכת זמן עבודת הניקיון הנדרשת. את ההצעת מחיר רצוי לבקש בכתב עם פירוטים לגבי סוג העבודה, כמות העובדים, סוג הפוליש במידה ונדרש וכו'.

לקריאה נוספת על ניקוי חדרי אמבטיה לחצו כאן