התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

מה עדיף ספה זולה ולהחליף כל כמה שנים או ספה יקרה שתחזיק הרבה זמן?

זוגות צעירים ומשפחות רבות שואלים את עצמם מה כדאי כחלק מתהליך הלבשת הבית ועיצוב הסלון – ספה יוקרתית שתשמש אותנו נאמנה לאורך שנים, ספת עור או זמש, כזו שעולה ברוב המקרים כמה עשרות אלפי שקלים או ספה פשוטה, זולה, עשויה דמוי עור, בד או חומר אחר הנחשב לזול יחסית…

יתרונות של ספה זולה

היתרון הבולט ביותר בקניית ספה זולה אותה נחליף כל 3 או חמש שנים הוא יתרון ההתחדשות. כמה כייף בכל כמה שנים לשבת על ספה רעננה, נקייה שמעניקה לביתנו מראה חדש ואסתטי. בנוסף, מי באמת רוצה לנקות כל הזמן את הספה שצוברת כתמים שלפעמים גם לא יורדים. רכישת ספה זולה מאפשרת לנו תחזוקה פשוטה יותר בלי להסתבך. ספה כזו מתאימה בעיקר למשפחות עם ילדים, בתים בהם יש בעלי חיים ואין אנו רוצים להשקיע במשהו יקר שיכאב לנו הלב בכל פעם שנשפך עליה משהו.

חסרונות של ספה זולה

ברוב המקרים, ספה כזו עולה פחות כסף משום שהבד ממנה היא עשויה נחשב זול ולכן הוא פחות דוחה כתמים וקשה לנקות אותה. בנוסף, ספה זולה לא תמיד מגיעה עם אחריות ליותר משנה.

יתרונות של ספה יקרה

בראש ובראשונה, ברגע שאנחנו קונים ספה יקרה, אנו נהנים גם ממראה יוקרתי ואלגנטי שמוסיף טאץ’ ייחודי לסלון שלנו. בנוסף, ספה יקרה תגיע עם אחריות ולכן יש לנו על מי לסמוך. בדרך כלל ספה כזו קל יותר לנקות. יתרון נוסף ולא פחות חשוב הוא יתרון הנוחות שכן לרוב ספות כאלה מיוצרות על בסיס חומרי גלם איכותיים מאוד.

חסרונות של ספה יקרה

ספה לכמה שנים עלולה לשעמם אותנו בשלב כזה או אחר וגם היא, איכותית ככל שתהיה תישחק עם השנים.