התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

כיצד מנקים ספות דמויות עור?

אנו משקיעים רבות בעיצוב ביתנו החל מצבע הקירות, דרך הריצוף ועד בחירת הרהיטים. יחד עם זאת, במהלך השנה אנו מארחים לא מעט באירועים, חגים וסופי שבוע כך שתמיד קיים סיכוי להופעה של כתמים ולכלוך. כל חומר גלם בין אם זה עור, עץ, קרמיקה או שיש זקוק לטיפול, תחזוקה וניקוי מיוחדים. יש המון אנשים שאוהבים מאוד את המראה היוקרתי שספות העור יוצרות בסלון, אין ספק כי יש בהן משהו מיוחד ואחר, אך למרות זאת בשל מחירן הגבוה אותם אנשים בוחרים לרכוש ספות דמויות עור. לכן, הפעם בחרנו לספק לכם מספר טיפים לניקוי ספות דמויות עור.

ספות דמוי עור

  1. נקו לעתים קרובות – אל תחכו שיופיע הכתם הזה שאי אפשר לנקות או שמשהו יישפך על הספה. הקפידו לנקות את הספות דמויות העור לעתים קרובות כחלק מתהליך הניקוי של הבית מה שנקרא – תחזוקה שוטפת. את הספות ניתן לנקות מאבק עם שואב ידני וכך כל האבק, הפירורים והלכלוך מוסרים מהספה.
  2. ניתן גם לשלב עם הניקוי מטלית לחה (לא עם הרבה מים) ולעבור על הספה ועל הידיות. המטלית הלחה תסייע לנו להיפטר מכתמים קלים שעדיין לא התייבשו. הקפידו לעשות שימוש במטלית רגילה או במטלית לחה שאיננה מכילה אלכוהול או בישום כלשהו שכן חומרים אלה משאירים את הספה דביקה ולא נעימה למגה. לאחר שעברתם עם מטלית לחה, עברו עם מגבת יבשה על הספה והרי לכם ספה נקייה.
  3. מה עושים עם כתמים עקשניים – יש כתמים שקשה להוריד וחשוב לנהוג בהם בצורה נכונה כדי למנוע שחיקה או הרס של הספה. כתמי שמן למשל כדאי לנקות בעדינות עם מעט מים וסבון בעזרת מטלית אך להימנע משפשופים חזקים. אין לעשות שימוש באקנומיקה או חומרי ניקוי שאינם מותאמים לספת דמויית עור, אלו יהרסו את הספה וחבל כי מדובר בנזק בלתי הפיך. ניתן לרכוש חומר ניקוי מיוחד לספות דמויות עור וכך במקרה של כתם עקשן, להיעזר בו.

למידע נוסף: שטיפת מכוניות באמצעות אפליקציית פנגו