התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

יש לכם חתול בבית, הנה כמה טיפים לשמירה על הניקיון

חתול היא חיה נקייה מאד למעשה החתולים דואגים לנקות את עצמם מספר פעמים במהלך היום, יש להם על הלשון קוצים המדמים מסרק ובכל פעם שהם מעבירים את לשונם על פני הפרווה שלהם הם תולשים החוצה קוצים, חול ולכלוכים נוספים שנתפסו להם שם.

הבעיה היא שחתולים משאירים גם המון שערות ברחבי הבית ועל הבגדים שלנו, מלבד זאת הלכלוך שהם מורידים מעצמם בתהליך הניקוי לרוב יתפזר בבית, אז איך מתמודדים עם העניין? המשיכו לקרוא ותמצאו מספר טיפים לניקוי הבית אחרי החתול.

כמה טיפים לניקוי אחרי החתול

• חול מהשירותים של החתול שמתפזר בבית – כל מי שיש לו חתול בבית יודע שהשירותים של החתול (ארגז החול שלו) אמנם גורמים לו לעשות את צרכיו במקום מסודר שאנחנו מחליטים ורחוק ככל שניתן מהסלון, המטבח או החלקים שאנחנו מבלים בהם רוב זמננו אבל בדרך פלא החול מהארגז מתגלה פתאום בכל רחבי הבית, הסיבה לכך היא בעיקר אצל חתולים עם פרווה ארוכה שהחול פשוט נתקע על הפרווה ומתפזר בזמן שהחתול פוסע ברחבי הבית, כדי למנוע זאת קנו שטיח מיוחד שנפרש ממש בתחתית היציאה מהארגז של החתול ובדרך פלא רוב החול נתקע עליו ולא מתפזר.
• שערות מפוזרות על הספה והבגדים שלכם – אחד הדברים המרגיזים ביותר זה שאתם מרימים את החתול כדי ללטף אותו ויצאתם מהבית בחפזון לעבודה או לפגישה ורק בדרך אתם שמים לב שכל החולצה שלכם מלאה בשערותיו, לבעיה זו יש פתרון פשוט וזול בדמוי סטיק דביק אותו אתם מגלגלים על פני החולצה והוא מסיר את כל השערות בקלות.