התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

חומרי ניקוי איכותיים לבית

בחירה נכונה של חומרי ניקוי איכותיים לבית יכולה לחסוך זמן ומאמץ. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל חומרי הניקוי שנמכרים בחנויות עושים את העבודה בצורה טובה. רק חלק מחומרי הניקוי עומדים בסטנדרטים הנדרשים ובטוחים לשימוש בסביבה הביתית. חוץ מזה, כדאי לדעת עם מי להתייעץ על מנת לבחור את החומרים האיכותיים ביותר שמשווקים לצרכן הפרטי ולחברות הניקיון.

 

פרמטרים להשוואה בין חומרי ניקוי

אלו הגורמים העיקריים שרצוי להתייחס אליהם כאשר בוחרים חומרי ניקוי איכותיים לבית:

א. תו תקן – כל חברת ניקיון שמכבדת את עצמה משתמשים בחומרים עם תו תקן ואין סיבה שגם בעלי בתים לא יעשו את זה. הם צריכים לקרוא היטב את ההנחיות שמופיעות על גבי המוצר, לוודא שיש לו תו תקן אמין ולתת לו עדיפות על פני מוצרים אחרים.

ב. עלויות – חומרי ניקוי איכותיים לבית לא חייבים להיות יקרים. אפשר להשיג חומרים איכותיים מאוד במחירים אטרקטיביים, כל עוד משקיעים את הזמן הנדרש בהשוואה בין מוצרים ומותגים. השוואה כזו מתבצעת בדרך כלל באופן חד פעמי ולאחר מכן היא משרתת את צרכי הלקוח לאורך זמן רב.

ג. התאמה לצרכים – כל חומר ניקוי אמור להתאים לצרכים אחרים. יש חומרי ניקוי ייעודים לפרקטים ודקים, חומרים למרצפות ומשטחי בטון, חומרים לשיש וקרמיקה, חומרי ניקוי לחלונות וכלים סניטריים וכן הלאה. ככל שתתאימו את החומרים לצרכים שלכם בצורה מדויקת יותר, כך תיהנו מהאיכות שלהם ותחסכו כאבי גב ומאמץ.

 

התייעצות עם נציגי חברת ניקיון

אפשר להתייעץ עם נציגי חברת ניקיון לגבי החומרים שבהם היא משתמשת. אם מזמינים לדוגמא שירותי ניקיון למשרד, רצוי לנצל את ההזדמנות ולשאול את נציגי החברה לגבי המוצרים שאותם כדאי לקנות. לעומת זאת, בהזמנת חברה לניקיון ביתי אפשר לשאול את צוות הניקיון עצמו.

 

חיסכון בהוצאות ושיפור היעילות

בסופו של דבר, המטרה של בחירת חומרי ניקיון בצורה נכונה היא כאמור לחסוך בהוצאות אך מבלי להתפשר על התוצאות והיעילות. את זה עושים רק באמצעות בדיקת תו התקן, השוואת עלויות והתאמת מאפייני החומר לצרכים הספציפיים שלנו.

 

למידע נוסף: שטיפת מכוניות באמצעות אפליקציית פנגו