התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

השטיחים מלוכלכים: טיפים לניקוי שטיחים

הילדים אכלו שוקולד והשטיחים מלאים בכתמים? השערות של הכלב לא מפסיקות לנשור? לא בטוח שכדאי לכם להחליף את השטיחים. הנה כמה טיפים שעזרתם תוכלו לשמור על שטיחים נקיים.

איך לנקות שערות?

הכלב שלכם משאיר על השטיחים מזכרות בדמות שערות? לא משנה כמה שאתם מנקים את השטיח, יש להניח כי תמיד תמצאו שערות של הכלב על השטיח מאשר עליו. מה אפשר לעשות? אתם יכולים להשתמש במטאטא או מגב, כדי לאסוף את השערות

 המיונז השאיר כתמים?

הילדים אכלו צ'יפס עם מיונז מול הטלוויזיה ומה קרה- תאונה. לא צריך להיכנס לפאניקה, אלא ניתן לשפוך כף סודה ולגרד בעזרתה את כל הרוטב שלא הספיק להיספג. לאחר מכן, ניתן לפזר סודה לשתייה ולהשאירה על הכתם במשך 10 דקות. בשלב הבא, ניתן להתיז על הכתם חומר המיועד לצורך ניקוי שטיחים ונגבו במים. לבסוף נגבו במטלית יבשה עד שלא יישאר זכר לכתם.

carpet

ומה בנוגע למשקאות?

מיץ יין או קפה הגיעו לשטיחים ואתם נכנסתם לפאניקה? אם השטיחים עשויים מצמר, המצב לא אבוד. ניתן לרסס על הכתם חומר ניקוי ולנגב במטלית יבשה. אחר כך, אפשר לשפוך קצת חומץ ולנגב, ושוב להשתמש בחומר ניקוי. אם מדובר בשטיחים מסוג צמר סינתטי, אז מומלץ להמתין כרבע שעה בין פעולה אחת לאחרת ואז לנגב את הכתם במים פושרים

 נשפך שוקולד?

הילדים הגיעו הביתה פתחו חבילה של שוקולד והחלו לאכול בהנאה, אבל מה יהיה על השטיח?נשפך שוקולד על השטיחים לפני שהספקתם לשלוף את המטלית? אתם יכולים לקחת כפית של נוזל למדיח כלים ולשפשף על השטיחים.

ומה עם דבק?

הילדים הכינו ציור על השטיח ונשארו שאריות של דבק? יכול להיות שאתם משוכנעים שיש להם כישרון ציור כמו פיקאסו,אבל עדיין את הלכלוך שהם מייצרים בתחילת הדרך יש להסיר.מה עושים? אפשר לשפוך אצטון על הכתם לשפשף בכיוון הסיבים וכך לשים סוף לכתמים.

חומץ ואלכוהול לבוץ

הילדים חזרו והבית מלא בוץ?אפשר לשפוך חומץ או לכתמים שמסרבים לרדת ניתן להוסיף ניקוי במטלית ספוגה באלכוהול.