התקשרו אלינו: 077-7296033

רחוב הרברט סמואל 90 חדרה info@clean2.co.il

איך מנקים את פנים האוטו ביעילות?

ניקיון הרכב הוא נושא חשוב להרבה מאד אנשים, יש כאלו שתראו את הרכב שלהם נקי, מצוחצח ויפה יותר אפילו מהבית שלהם, אלו בעיקר אנשים שנמצאים ברכב שעות רבות של היום אבל גם כאלו שפשוט משוגעים על הרכב ודואגים לניקיונו בצורה אובססיבית.

בכתבה זו נביא בפניכם כמה טיפים לניקוי פנימי של רכב, כל הכיסים הקטנים האלו שאבק ולכלוך נכנסים אליהם ולא פשוט לנקות אותם, ניקוי ריפודים, טיפים לשמירה על הריפודים נקיים ועוד..

איך לנקות את פנים האוטו ביסודיות?

כל מי שניקה פעם רכב מכיר את הקושי לנקות את הכיסים הקטנים שנמצאים מתחת לבלם היד, בחורים המיועדים לכוסות, לכיסים הנמצאים בדלתות וכל מקום אחר שיש שקע בפלסטיק וקשה להגיע אלין עם מטלית.

בכדי לנקות ביעילות את כיסים אלו ובנוסף גם את חריצי האוורור של המזגן הומצא גאדג'ט נחמד שאפשר לקנות אותו באלי אקספרס בכמה שקלים בודדים והוא יכול ל החזיק כמה חודשים עד שלא יהיה אפקטיבי יותר

אותו גאדג'ט הוא מעין חומר ג'לי המספח אליו את כל הלכלוכים בצורה מושלמת, לאחר מכן שטיפה מתחת לברז מעיפה את כולם, כיוון והוא ג'ילי הוא מגיע לחריצים הכי קטנים במזגן, לכיסי הרכב הכי קשים להגעה ומנקה ביסודיות.

אם יש לכם בעיה של ניקוי הריפודים ברכב אנו מציעים לכם לרסס אותם בחומר דוחה מים ושמנים, כלומר ננו לבדים, חומר זה יצור שכבת הגנה שקופה שתגרום, לאבק, ללכלוך ולכתמי אוכל לא להיתפס על סיבי הבד ובעזרת מטלית לחה תנקו ביעילות כל לכלוך.